Oyun

Cyberpunk 2077’den Kısa Bir Oynanış Videosu Geldi

Yılın en çok beklenen oyunlarından olan CD Projekt RED imzalı Cyberpunk 2077’nin soru cevap etkinliği sırasında bazı oynanış görüntüleri yayınlandı. Oynanış videosu her ne kadar kısa olsa da oyunu yıllardır bekleyen oyuncuları heyecanlandırmaya yetti.

Daha şimdiden 2020’nin en iyi oyunu kategorisinin en güçlü adayı konumunda bulunana Cyberpunk 2077 için hayranlar deyim yerindeyse daha fazla bilgi ve detay için CD Projekt RED’in ağzına bakıyor diyebiliriz. E3 konferansına Keanu Reevesi le çıkan ve oyunda kendisinin de rolü olduğu ortaya çıkınca hayranların heyecanı ikiye katlanmıştı. Her ne kadar Nisan ayından Eylül ayına ertelenerek oyuncuları bir nebze üzse de yayınlanan yeni bir oynanış videosu oyuncuların beklediğine değeceğini gösterir nitelikte.

Geçtiğimiz günlerde oyunun Polonyalı geliştirici CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için bir soru cevap etkinliği düzenlemişti. Bu etkinlik sırasında oyuna ait bazı kısa oynanış görüntüleri paylaşıldı. Ninjakilla isimli bir Reddit kullanıcısı ise bu etkinlik sırasında gösterilen görüntüleri bir araya getirerek yukarıdan izleyebileceğiniz bir dakikalık bir oynanış görüntüsünü Reddit üzerinden hayranlarla buluşturdu. Videoda aksiyon içeren herhangi bir sahne olmasa da, çevrenin tasarımı, etrafa serpiştirilmiş büyük/küçük detaylar, atmosfer ve animasyonlar oldukça ilgi çekici gözüküyor.

Cyberpunk 2077 17 Eylül’de çıkış yapacak

Yayınlanan görüntülerde silahlı çatışma, yakın dövüş veya kovalamaca gibi heyecanlı sahneler yer almasa da The Witcher 3: Wild Hunt’dan alışık olduğumuz oyun dünyasındaki detaylar bile bazı oyuncuları heyecanlandırmaya yetti. Şu anki grafiklerin bile oldukça iyi olduğunu dile getiren bazı oyuncular, bu grafiklerin üstüne daha önce duyurulan RTX desteğinin gelmesiyle tam bir görsel şölenin bizleri beklediğini dile getirmiş.

Cyberpunk 2077’den Kısa Bir Oynanış Videosu Geldi

Geçtiğimiz günlerde oyunun yapım aşamasının resmen bittiğini dile getiren CD Projekt RED, oyunun çıkış yapacağı tarihe kadar oyundaki hataları temizleyeceklerini, son dokunuşların atacaklarını, optimizasyon ve detaylar üzerinde çalışacaklarını açıklamıştı. Bu noktadan sonra ise oyunculara artık beklemek kalıyor. 2012 senesinden beri beklenen Cyberpunk 2077, 17 Eylül 2020’de PC, PS4, Xbox One ve Google Stadia’ya çıkış yapacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı