Oyun

Dark Pictures Anthology’nin Yeni Bölümü Duyuruldu

Yayıncı Bandai Namco, ilk bölümü geçtiğimiz yaz aylarında yayınlanan korku oyununun ikinci bölümünü video ile duyurdu. Little Hope olarak isimlendirilen yeni bölümün çıkış tarihi hakkında da bilgi verildi.

Daha önce Until Dawn, Hidden Agenda ve The Inpatient gibi başarılı korku oyunlarına imza atan Supermassive Games’in geçtiğimiz yılın Ağustos ayında bölüm bölüm çıkaracağını duyurduğu Dark Pictures Anthology’nin yeni bölümü yayıncı Bandai Namco tarafından resmen duyuruldu. Man of Medan adındaki ilk bölümü genel anlamda oyuncular tarafından beğenilen ve yapısı itibari ile Until Dawn’ı andıran oyunun diğer interaktif korku oyunlarından farkı arkadaşlarınızla beraber oynayabilmenizdi.

Little Hope adı verilen yeni bölüm bizi Güney Pasifik Denizinden alıp Little Hope adındaki ufak bir kasabada mahsur kalmış dört üniversite öğrencisi ve bir profesörün doğaüstü olaylara tanık olacağı hikayesine konuk ediyor. “Geçmişin korkunç imgelerinden” ve tarihe kötü bir olarak kazınan 17. Yüzyıl Andover Cadılar Mahkemesine de değinen oyunun duyuru videosuna aşağıdan bakabilirsiniz.

Oyunun duyurusu üzerine geliştirici Supermassive Games’in CEO’su Pete Samuels, “The Dark Pictures Anthology’nin ilk bölümü olan Man of Medan’ın başarısından ve oyuncuların tepkisinden çok memnunuz. Topluluktan gelen geri dönütlere değer veriyor, değerlendiriyoruz ve ekibimiz her yeni bölümle daha heyecan verici bir korku deneyimi sunma amacına bağlı kalarak bir sonraki bölüm olan Little Hope ile The Dark Pictures Anthology’e yepyeni ve rahatsız edici bir korku hikayesi getiriyor,” açıklamalarında bulundu.

Daha önce Glassland, The Maze Runner, Black Mirror: Bandersnatch ve We’re the Millers filmleriyle karşımıza çıkan ünlü oyuncu Will Poulter’ın da kadroda bulunduğu Little Hope hakkında elimizde net bir çıkış tarihi bulunmuyor ama 2020’nin yaz aylarında PC, PS4 ve Xbox platformlarına çıkacağı gelen bilgiler arasında.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı