Oyun

Dead By Daylight’a Yeni Bir Oyun Mod Eklenebilir

Uzun zamandır oyuncular tarafından oynanmaya devam eden Dead By Daylight geliştiricilerinden oyuncuları heyecanlandıran bir açıklama geldi. Behaviour Interactive kreatif yönetmeni Dave Richard, Dead By Daylight’a yeni oyun modlarının gelme ihtimali üzerine “Olur mu olur,” ifadelerini kullandı.

Behaviour Interactive tarafından geliştirilen Dead by Daylight, dört oyuncuyu korku dolu bir haritaya koyarak peşlerine bir diğer oyuncu olan bir katili takarak dört oyuncunun haritadan kaçmasına ve katilin onları yakalamasına odaklanan bir oyun. Arkadaşlarınızla birlikte oldukça keyif aldığınız oyunun geliştiricileri geçtiğimiz hafta Dead by Daylight’ın Silent Hill evreni ile buluşacağı müjdesini oyunculara vermiş ve gelecek dönemlerde oyuna yeni oyun modlarının eklenebileceği ihtimalini de aralamıştı.

Dead By Daylight’a Yeni Bir Oyun Mod Eklenebilir

Behaviour Interactive kreatif direktörü Dave Richard, Rely on Horror isimli internet sitesi ile yaptığı Chapter 16: Silent hill röportajında, Dead by Daylight ve oyunun topluluğu gün geçtikçe büyümeye devam ettiğin için yeni oyun modları eklenir mi sorusuna “Neler olacağını kim bilebilir ki?” cevabını verdi. Röportaj sırasında da denildiği gibi, Dead by Daylight farklı platformlarda da boy göstererek büyümeye devam ediyor. Hatta geçtiğimiz günlerde oyunun mobil sürümü 48 saat içerisinde 1 milyon oyuncuya ulaşmış ve büyük bir başarı elde etmişti. Bu başarılarını Konami ile el sıkışarak oyuna Silent Hill’den tanıdığımız içerikler ekleyecek olan geliştiricilerin ilerleyen zamanlarda oyunu daha çok geliştireceğine hiç şüphe yok.

Oyunun geliştiricilerinden olan Richard yeni oyun modu için her ne kadar “Olur mu olur,” diyerek açık kapı bırakmış olsa da, geliştiricilerin şu sıralarda başka modlar üzerinde çalışıyor olması yeni oyun modunun çıkış tarihi pek yakın bir gelecek için mümkün kılmıyor. Halihazırda Silent Hill güncellemesi için çalışan ekibin bir kısmı çapraz platform desteği ile uğraşırken bir diğer kısmı da oyunu yeni nesil oyunların gerisinde kalmaması için görsel açıdan güzelleştirmek için çalışıyor. Geliştiriciler oyuna yeni oyun modu getirir mi getirmez mi bilinmez fakat Dead by Daylight’ın geleceği şimdiden parlak gözüküyor. Özellikle çapraz platform desteği ile birlikte oyuncu sayısının daha çok artacağı düşünülüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı