Oyun

Death Stranding Oyununa Yeni Güncelleme Geliyor

Son günlerin en çok konuşulan oyunlarından birisi olan Death Stranding oyunu için yeni güncelleme geliyor. İşte oyuna gelecek olan yeni güncelleme ile bilikte gelecek olan yenilikler. 

Sevilen oyun yapımcısı Hideo Kojima’nın son oyunu Death Stranding oyunu çıktığı ilk günden beri en çok konuluşulan oyun olmayı sürdürüyor. Oyuncuların iki bölündüğü Death Stranding oyunu için yeni bir güncelleme geliyor. Death Stranding oyununun yeni güncelleme bilgisi oyunun yapımcısı olan Kojima Productions’un resmi Twitter hesabı üzerinden gönderilen bir tweet ile aktarıldı. 

Death Stranding oyununun güncellemesinin oyuna yeni bölümler eklemesi beklenmiyor. Yeni güncelleme Death Stranding oyununun boyutlarını değiştirecek. Bilindiği üzere Death Stranding oyununun çıktığı ilk günden itibaren oynayan oyuncuların en büyük sıkıntısı oyunda bulunan metinlerin boyutlarıydı. Yeni yayınlanacak olan güncelleme ile birlikte Death Stranding oyununun metin boyutları oyuncuların istediği büyüklükte olacak. 

Death Stranding Oyunu PC Platformuna Geliyor

Oyuna gelecek olan yeni güncelleme ayrıca bireysel araç düzenlemelerini de içeren bazı önemli yenilikler içerecek. Death Stranding oyununa gelecek olan yeni güncellemenin tam olarak ne zaman geleceği bilinmese de güncellemenin Aralık ayı ortalarında kullanıcılara sunulması bekleniyor. Şimdilik sadece PlayStation 4 oyun konsolunda oynanabilir olan Death Stranding oyununun 2020 yılının ortalarında PC platformu için de satışa sunulacağını hatırlatmakta yarar var. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı