Oyun

Death Stranding PlayStation 4 İçin Çıktı

Bir Hideo Kojima oyunu olan Death Stranding PlayStation 4 için çıktı. İşte Death Stranding oyununun PlayStation 4 fiyatı. 

Oyun severlerin merakla beklediği Death Stranding oyunu sonunda tüm dünyada yayınlandı. Şimdilik sadece PlayStation 4 oyun konsolu için yayınlanan oyunun yönetmen koltuğunda dünyaca ünlü oyunların da yönetmeni olan Hideo Kojima bulunuyor. 

Merakla Beklenen Oyun Death Stranding Çıktı

Tüm dünya ile birlikte ülkemizde de yayınlanan Death Stranding oyunu Türkçe menü ve Türkçe altyazı seçeceği ile ülkemizde satışa sunuluyor. Oyuncuları farklı bir oyun atmosferi içerisinde sokan Death Stranding oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Oyunun yönetmeni olan Hideo Kojima Death Stranding oyunu için ünlü oyuncu Norman Reedus ve Mads Mikkelsen gibi usta oyunların yanında Guillermo Del Toro, Tommie Earl Jenkins, Lea Seydoux, Margaret Qualley ve Troy Baker gibi oyuncular bulunuyor. Oyunun müzikleri ise Hideo Kojima’nın seçimlerinden oluşuyor. 

PlayStation 4 için Death Stranding oyunu sınırlı sayıda satışa sunulan Special Edition ve Collector’s Edition adında iki özel sürümü de PlayStation 4 kullanıcılarına sunuldu. Death Stranding oyununun Special Edition sürümü özel tasarımlı oyun kutusuna, Death Stranding : Timefall müzik albümüne ve Death Stranding oyunun yapım aşamalarının bulunduğu videolara sahip oluyor. 

Death Stranding oyununun Collector’s Edition sürümü ise Death Stranding Special Edition sürümüne ek olarak oyundaki kargo çantası tasarımındaki Bridges Kargo Case, Ludens anahtarlık ve gerçek boyuttaki BB Pod’a sahip oluyor. 

Death Stranding’in bu iki sürümü ek olarak PS4 dinamik teması, Sam karakteri için altın renkli güneş gözlüğü, altın renkli zırh plakası, altın renkli Speed Skeleton ünitesi ve altın renkli şapka gibi dijital içeriklere de sahip oluyor. 

Death Stranding oyunu ülkemizde 429 TL fiyat etiketine sahipken, Death Stranding Dijital Deluxe Sürümü ile 489 TL’den satışa sunuluyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı