Oyun

Deliver Us The Moon’un Nintendo Switch’e Geleceği Tarih Duyuruldu

2019 senesinin ekim ayında bilgisayara, bu sene Nisan ayında ise PlayStation 4 ve Xbox One gibi oyun konsollarına gelen “Deliver Us The Moon” oyununun “Nintendo Switch” için çıkacağı tarih tam olarak belli oldu.

Oyun konsolu denince akla gelen ilk seçeneklerden biri olan Nintendo modern oyun dünyasından bir süre uzak kalmıştı. Ancak zaman içinde Nintendo da modern oyun dünyasına ayak uydurup yaptığı geliştirmelerden sonra yeni oyunlara kapılarını açtı. Bu gelişmeden sonra birçok farklı platformda yayınlanan oyunlar Nintendo’nun Nintendo Switch oyun konsolu için de yayınlanmaya başladı. Modern oyun dünyasına yavaş yavaş ayak uyduran Nintendo Switch’in oyun repertuarını her geçen gün arttırması bekleniyor.

Ağustos ayında Nintendo Switch oyun konsoluna geleceği duyurulan Deliver Us The Moon’un tam olarak çıkacağı gün dahi duyuruldu: 14 Ağustos. Geçtiğimiz yıl oyun severlerin beğenisine sunulan oyunun Nintendo’ya geleceği biliniyordu ancak tam tarihi belli değildi. Oyunun yayınlanacağı tarih sadece Amerika için değil tüm Avrupa için geçerli olacak.

Geçtiğimiz yıl PC için yayınlanan ve sonra sırasıyla PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanan Deliver Us The Moon oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Steam’de yüzde 87 olumlu yoruma sahip olan oyunun Metacritic kullanıcı puanları ise 8’e kadar yükseldi.

Oyunun konusu ise yakın bir tarihte geçiyor. Dünyadaki kaynakların bitmesi sonrası kıyamet senaryosunun oluştuğu oyunda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Tabii hayatta kalmanın yanında çok önemli bir göreviniz var: Dünyayı kurtarmak. Bunun için hikayenin baş kahramanı bir astronot olarak Ay’a gönderiliyorsunuz.

Deliver Us The Moon’un Nintendo Switch’teki fiyatının ne kadar olacağı ile ilgili Nintendo’dan veya oyunun yapımcılarından herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak Nintendo Switch için yayınlanan oyunların genel olarak pahalı olduğunu düşünürsek Deliver Us The Moon’un çok uygun bir fiyata sahip olacağını beklememek lazım.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı