Oyun

Destiny’nin Sevilen Etkinliği 2. Oyuna Dönüyor

Bungie’nın konsollara özel olarak çıkardığı ilk oyunundaki sevilen etkinlikte önümüzde ay Destiny 2’ye geliyor. İlk oyunda haftalık olarak geçekleştirilen Trials of Osiris adındaki PvP modu en son 14 Ağustos 2017’de gerçekleştirilmiş.

Hem konsollarda hem de PC’de sadık bir kitlesi olan Bungie’nın merkezinde loot yatan nişancı oyunu Destiny 2’ye, ilk oyunun sevilen etkinliği 3vs3 PvP etkinliği Trials of Osiris’ın 10 Mart tarihinde yayınlanacak Season of the Worthy ile birlikte geleceğini duyurdular. Fakat Trials of Osiris 10 Mart günü değil, 13 Mart günü oynanabilir olacak çünkü oynayanların hatırlayacağı üzere oyuncuların sevdiği bu PvP modu her Cuma günü Destiny 1’de yer alırdı. Bir süredir oyuncular tarafından gelmesi beklenen ve hakkında iddialar ortaya atılan modun geleceği en nihayetinde resmi ağızlar tarafından onaylandı.

Destiny’nin Sevilen Etkinliği 2. Oyuna Dönüyor
Luke Smith tarafından yayınlanan resmi görsel

10. Sezon bilgiler yolda

Bungie, Trials of Osiris ile etkinliğin üç orijinal haritasının Cauldron, Exodus Blue ve Anomaly adıyla geri döneceğini de duyurdu. Modun eşleştirme sisteminden de kısaca bahseden oyun yönetmeni Luke Smith, eşleştirmenin bağlantı bazlı olup oyuncuların diğer oyuncularla birbirlerine yakın bir noktada kapıştırılmak istendiğini dile getirdi. Bu konu hakkında başka açıklama yapmayan Smith, 10. Sezon hakkındaki yeni bilgilerin bu hafta geleceğini de ekledi.

Yeni sezon hakkında elimizdeki bilgiler arasında zırhlara gelecek yeni büyük değişiklikler olduğu ve oyundaki birçok eşyanın değerlerinin düşeceği nerflerin yolda olması göze çarpıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı