Oyun

Detroit : Become Human PC Çıkış Tarihi Açıklandı

İlk olarak PlayStation 4 özel oyunu olarak duyurulan sonrasında PC platformuna geleceği de açıklanan Detroit : Become Human oyununun PC çıkış tarihi açıklandı. 

2018 yılının en çok konuşulan ve hikayesi ile pek çok oyuncuyu etkileyen Detroit : Become Human oyununun PC çıkış tarihi belli oldu. İlk olarak Sony PlayStation oyun konsolu için oyunlar üreten oyunun yapımcısı Quantic Dream sonrasında oyunlarının PC platformuna da geleceğini duyurmuştu. Quantic Dream oyunları arasında en çok konuşulan oyunlardan birisi olan Detroit : Become Human oyunu 12 Aralık tarihinde oyuncularla buluşacak. 

Quantic Dream’in sevilen oyunu Detroit : Become Human oyunu şimdilik sadece Epic Games Store üzerinde satışa sunulacak. 142 TL’lik bir ön sipariş fiyatına sahip olan Detroit : Become Human oyunu, diğer Quantic Dream oyunları gibi sadece Epic Games Store’da satılacak. Epic Games’in geçtiğimiz aylarda yaptığı indirimlerle birlikte oyunu 20 TL’ye satın almak mümkündü. 

Detroit : Become Human oyunu özellikle hikayesi ve olay örgüsüyle tüm oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Ünlü oyun yapımcısı David Gage imzalı oyunda insan – yapay zeka / robot ilişkilerine farklı bir açıdan bakıyoruz ve bir bilim kurgu hikayesine yön veriyoruz. 

Detroit : Become Human oyunu PC platformunda 4K çözünürlükte 60 FPS ile oynanabilecek. Türkçe altyazı seçeneğine sahip olacak olan Oyunun Epic Games Store tanıtım yazısı ise şöyle; 

Detroit: Become Human – ÖZGÜRLÜĞÜN BEDELİ VARDIR

“Detroit 2038. Teknolojinin geldiği son noktada, insan benzeri androidler her yerdeler. İnsan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyor ve davranabiliyorlar, ancak onlar insanlara hizmet eden makineden fazlası değiller.

Üç farklı android ile oyna ve dünyayı onların penceresinden kaosa (belki de bizim geleceğimiz böyledir) sürüklenmekten kurtar. Vereceğin kararlar, oyunun alacağı şekli ve nasıl dallanıp budaklanacağını belirleyecek.

Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksin. Binlerce tercih ve onlarca olası son ile Detroit’in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceksin?”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı