Oyun

Detroit : Become Human Sistem İhtiyaçları Netleşti

İlk olarak Sony’nin PlayStation 4 oyun konsolu için çıkan Detroit : Become Human oyununun PC sürümü ilerleyen günlerde çıkacak. Detroit : Become Human oyununun sistem gereksinimleri ortaya çıktı. 

Quantic Dream’in sevilen oyunları Epic Games Store’da yayınlanmaya başladı. Quantic Dream’in en çok sevilen oyunlarından birisi olan Detroit : Become Human oyunu büyük ses getirmiş ve PC platformuna geleceği açıklanmıştı. 

Detroit : Become Human oyununun PC sürümü yarın itibariyle PC oyuncularıyla buluşacak. Epic Games Store üzerinden satın alınabilecek. 142 TL’den satın alınabilecek olan Detroit : Become Human oyun, ön siparişle çok daha uygun fiyatla satın alınıyordu. Detroit : Become Human oyununun gelişticisi olan Quantic Dream, oyunun PC sürümünün sistem gereksinimleri açıkladı. İşte Detroit : Become Human oyununun sistem gereksinimleri. 

Detroit : Become Human Minimum Sistem Gereksinimleri 

İşletim Sistemi : Windows 10 ( 64 Bit )

İşlemci : Intel Core i7 – 3770 ( 3.4 GHz ) ya da AMD FX – 8350 ( 4.2 GHz )

Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 780 ya da AMD Radeon HD 7950 

RAM : 8 GB 

Ekran Kartı Belleği : 3 GB ya da üstü 

Detroit : Become Human Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi :  Windows 10 ( 64 Bit )

İşlemci : Intel Core i5-8400 ya da Ryzen 5 1600

Bellek : 16 GB RAM 

Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1060 ya da AMD Radeon RX 580

Ekran Kartı Belleği : 4 GB RAM ya da üstü 

Detroit : Become Human Oyunu Konusu 

2038 yılının Detroit şehrinde geçen oyun, insanlar ile insansı robotların (android) ortak yaşamını konu alıyor. Gelişen teknoloji ile insansı robotlar neredeyse insanlardan ayrırt edilemez hale gelmişlerdir ama netice olarak insan ırkına hizmet etmek için üretilmektedirler. Connor, Kara ve Markus adındaki üç insanı robotun kontrolünü elimize alacağımız oyunda, dünyayı onların gözlerinden göreceğiz. Fransız geliştiricinin önceki oyunlarında olduğu gibi Detroit: Become Human oyunlarında da vereceğiniz kararların senaryonun akışına etkisi büyük olacak. Ancak bu defa çok daha ince ayrıntılar söz konusu diyebiliriz. Haliyle çok daha fazla farklı bitiş ile karşılaşacaksınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı