Oyun

Devil May Cry 3 Yeni Bir Sistemle Geliyor!

Oyun dünyasının liderlerinden biri olan ve kendine has yerini gerçekten başarı ile savunan Devil May Cry 3 oyunu, güncel bir yapıda ilerlemelerine devam ediyor ve herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir dil yaratıyor. 17 Şubat 2005 tarihinde yayınlanan ve Devil May Cry serisinin önemli oyunlarından biri hâline gelen Devil May Cry 3, bazı değişikliklerle birlikte Devil May Cry 3 Special Edition ismiyle tekrar karşımıza çıkıyor.

Bu sayede hem oyun severler için geniş bir ilgi çekiyor hem de bu oyunun kendie has olan kitlesi için de önemli bir duyuru yapılıyor. Devil May Cry’ın resmi internet sayfasındaki bilgilere göre oyun, Nintendo Switch için ‘Style Change’ sistemiyle çıkış yapacak. Bu sayede çok daha fazla kişiye erişecek ve kişisel kullanımlar ile ilgili de beklentileri ön plana çıkaracak diyebiliriz.

Amaç burada tamamen değişimleri ve yenilikleri ön plana çıkarmak olduğu için herkes için bir değişim ve yenilik sisteminden bahsedebiliriz. Geçtiğimiz yılın kasım ayında yapılan açıklamayla Nintendo Store’da 20 Şubat 2020’den itibaren erişilebilir olacağını öğrendiğimiz Devil May Cry 3 Special Edition, Nintendo Switch için bazı özelleştirmelerle birlikte gelecek. Güncel olarak organize edilen ve yeniliklerle birlikte ortaya çıkarılan her bir aşamayı ve yeniliği sizler de organize edebilir ve kullanabilirsiniz. Oyun hakkında geçtiğimiz günlerde Devil May Cry’ın resmi Twitter hesabından paylaşılan video, bunun ipuçlarını vermişti.

Ayrıntıları ve beklentileri tek bir tıklama ile kullanabilmek ve inceleyebilmek için sizler de zaman kaybetmeyin. Şimdiyse oyunun internet sitesinde yeni ‘Style Change’ sisteminin geleceğine dair verilere ulaşıldı. Bu süreçler herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir denge oluşturuyor. Bakalım kişiler nasıl bir ilerleme ile bu oyunları ön palna çıkaracak ve karşılarında ne gibi yenilikler bulunacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı