Oyun

Diablo IV Çapraz Platform Desteği Sunacak

Blizzard geçtiğimiz günlerde yeni Diablo IV oyununu duyurarak oyuncuları heyecanlandırmıştı. Diablo IV oyununun çapraz platform desteği ile geleceği açıklandı.

Activison – Blizzard geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlikte yeni oyunu Diablo IV oyununu etkileyici bir sunumla tanıtmıştı. Blizzard yaptığı açıklamada Diablo IV oyununun PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsolları için çıkacağını belirtti. Oyuncuların merakla beklediği soru olan Diablo IV çapraz platform desteği sunacak mı? sorusu ise bugün yanıt buldu. 

Diablo IV Çoklu Oyuncu Modu İçin Sevindirici Açıklama!

Blizzard yaptığı açıklama ile PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak olan Diablo IV oyunu çapraz platform desteği sunacak. Oyun severlerin en çok sevdiği oyunlardan birisi olan Diablo oyun serisinin yeni oyunu Diablo IV oyunu farklı platform kullanıcılarını birleştirecek. 

Diablo III oyunu düşünüldüğünde oyuncular Diablo IV oyununda da farklı platform kullanıcıları ile oyun oynayamayacaklarını düşünüyordu. Blizzard yetkilisi ve Diablo IV oyununun yapımcısı olan Allen Adham yaptığı açıklamada Diablo IV oyununun çok oyunculu modda PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları ile oynayabilecek. Adam oyuncuların bu türde oynamaları için çalışmalar yaptıklarını açıkladı. 

Diablo IV oyununun çapraz platform desteği sunacağı için heyecanlı olduklarını belirten Adham, bu destek için halledilmesi gerek birkaç teknik meselenin olduğunu belirtti. Diablo IV oyununun ne zaman çıkacağı konusunda bir açıklama yapılmazken, Diablo IV oyununun çapraz platform desteği ile birlikte oyun zevkinin kesinlikle artacağı görünüyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı