Oyun

Doom Eternal’den Beklenen Haber Geldi

Doom Eternal’den Beklenen Haber Geldi

E3 2019 fuarında tüm hünerlerini ve oyun zenginliklerini sergileyen yapımcı firmalar tüm sürprizlerini ortaya çıkardı. Bethesda tarafından çıkarılan Doom’un yeni yüzü Doom Eternal, fuarda oyun tutkunlarıyla buluştu. Oyunun piyasaya sürüleceği tarih ile ilgili pek çok iddia ortaya atılsa da resmi açıklama bugün geldi. Resmi açıklamadan sonra Doom tutkunları merakla oyunun çıkacağı günü beklemeye başladı.

Doom Eternal’in çıkış tarihi belli oldu

Fuardan beri en çok merak edilen konulardan olan Doom Eternal’in piyasaya çıkış tarihi belli oldu. Oyunun yönetmeni Hugo Martin ve baş yapımcısı Marty Stratton tarafından yapılan açıklamada Doom Eternal 22 Kasım 2019 tarihinde piyasaya çıkacağını açıkladı.

Bethesda tarafından yapılan açıklamada oyunun tek ve çok oyunculu modu olduğu vurgulandı. Tek oyunculu modda eski sürümlerde olduğu gibi değil de çok daha az sayıda yaratıklarla mücadele etmeniz gerekecek. Ayrıca oyunda yer alan yaratıkların omuzlarını ekipman fırlatıcıları ile vurduğunuz, hasar verdiğiniz zaman daha fazla zırhında sahibi olmuş olacaksınız. Yaratıkları ‘Glory Kill’ ile öldürdüğünüz zaman canınız tamamen dolacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı