Oyun

Dota Underlords’un Nasıl Oynanır?

 Dota Underlords, Valve’in şu anda oyun dünyasını fırtınaya alan Otomatik Satranç türünü ele geçirmesidir. En temel seviyede, bir kahraman takımı kuracak ve diğer yedi rakipten daha uzun süre dayanacaksınız. Savaşlar otomatik olarak gerçekleşir, bu yüzden strateji birimleri konumlandırma, altın ve deneyim harcama, eşyalardan yararlanma vb. konularında gizlidir. Yeni gelen biri için, Dota Underlords göz korkutucu bir deneyim olabilir.

Dota Underlords Nasıl İndirilir ve Yüklenir?

 Dota Underlords şu anda beta biçimindedir, yani eyleme geçmek istiyorsanız Dota Uluslararası Savaş Kartını satın almanız gerekir. Oyun içi menüden Battle Pass’i satın almanız yeterli. Bunu yaptıktan sonra, ana ekrana dönün ve Dota Underlords indirme simgesini seçin. Bu, oyunu Steam Kütüphanenize ekleyecektir. Şimdi devam edin ve oyunu Steam Kütüphanenizden yükleyin. Kurulduktan sonra, “aç” ı tıklayın; başlamaya hazırsınız. Önümüzdeki birkaç gün içinde oyunun açık beta sürümüne gireceğini unutmayın, bu yüzden beklete bilirseniz kendinize biraz para kazandıracaksınız. 

Dota Underlords’un nasıl oynanacağı hakkında hızlı bir astar: Temeller Sekiz oyuncu bir oyun alanına girer ve her oyuncu kendi birimlerini yerleştire bilecekleri bir “satranç tahtası” na sahiptir. Bu kurul, tüm eylemin gerçekleşeceği yerdir. Her turun başında, oyunculara altın kullanarak dükkanından satın alabilecekleri çeşitli rastgele kahramanlar sunulacak. Satın alınan tüm birimler ekranın altındaki “tezgah” a gider. Üniteler daha sonra tezgahtan panoya sürüklenebilir. Savaş turları başladığında, bu birimler düşmanlarına otomatik olarak saldırır. Her maçın ilk üç turunda daima “Creeps” veya AI birimlerine karşı savaşlar olacak. Ana amaçları biraz altın oluşturmanıza ve bir takım kurmaya başlamanıza izin vermektir. Bu turlar bittiğinde, diğer gerçek oyuncularla karşılaşacaksınız.

Bir maçtaki belirli aralıklarla, daha güçlü Creep dalgalarıyla karşılaşacaksınız. Onları yen ve üç farklı öğeden birini seç. Kaybetmek ve seçenekleriniz sadece bir seçenekle sınırlı olacaktır. Her turun sonunda performansınıza bağlı olarak EXP ve para kazanacaksınız. Birim satın almak veya karakterinizi yükseltmek için altın kullanacaksınız. EXP, karakterinizi yükseltir ve bu da tahtada tarlaya bileceğiniz birimlerin sayısını ve dükkânda daha yüksek maliyetli birimlerle karşılaşma olasılığını artırır.

Oyuncular bireysel turlarda dövüldükçe, yavaş koşudan ayrılırlar. Bu, ayakta kalan son kişi olma şansınızı artırmak için takım kompozisyonunuz ve ekonominizle akıllı olmanızdır. Temel olarak, amacınız güçlü bir takım oluşturmak ve tur kazanarak ve altın ve EXP’nizi akıllıca harcayarak muhalefeti geride bırakmaktır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı