Oyun

Dr. Mario World Temmuz’da Başlıyor!

Nintendo’nun bir sonraki mobil oyunu olan Dr. Mario World, 10 Temmuz’da piyasaya sürülecek. Nintendo bugün çıkış tarihini açıkladı ve ilk ekran görüntülerini ve oynanışını paylaştı.

Dr. Mario World Oyunu

Maçın üç yapboz oyununda, oyunda çeşitli virüsleri yok etmek için kapsüller kullanacaksınız. Ayrıca Nintendo adlı videoda, oyun içi mağazasında satın alabileceğiniz Diamonds şeklindeki Dr. Mario World’ün mikrostatik işlemlerinden söz ediyor. 2 ABD Doları karşılığında 20’lik bir paketle başlayan ve 70 ABD Doları tutarındaki bir fiyatla 1.050 Pırlantaya kadar çalışan çeşitli servislerde bulunurlar. Diamonds, oyuna devam etmek, eşyalar edinmek ve dayanıklılığı geri kazanmak için kullanılabilir.

Dr. Mario World

Mario, oyunun tek yıldızı değil. Ayrıca, Dr. Peach, Dr. Yoshi ve Dr. Toad gibi diğer doktorları oyun içi dükkandan da satın alabilirsiniz. Her doktorun kendine özgü bir yeteneği vardır, bu da oyuncuları hepsini almaya teşvik eder.

Mario World, Nintendo tarafından Şubat ayında açıklandı ve bu sırada şirket yalnızca oyunun varlığını onayladı, ancak bununla ilgili herhangi bir ayrıntı belirlemedi.

Nintendo’nun Dr. Mario World’den sonraki mobil oyunu, dünyanın çeşitli yerlerinde beta testlerinde bulunan Mario Kart Tour.

Nintendo, uzun süredir mega popüler bayilerini mobil cihazlara taşımayı reddetti. Ancak, Nintendo’nun akıllı telefonlar ve tabletler için oyunlar geliştireceğini duyurduğu 2015’te bu değişti. Bunlardan ilki, daha sonra Süper Mario Koşusu, Ateş Amblemi Kahramanları, Hayvan Geçişi: Cep Kampı ve diğerleri tarafından takip edilen Miitomo idi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı