Oyun

EA Access PlayStation 4 İçin Geliyor

EA Access PlayStation 4 İçin Geliyor

2014 senesinden itibaren Xbox One kullanıcılarının ulaşabildiği EA Access bundan sonra PlayStation 4 ile de buluşacak. EA Access servisinin PS4 ile buluşacağı haberi birkaç ay önce yayınlanmıştı. Şimdiye kadar sadece Xbox One’ın ulaşabildiği bu servis artık tüm PS4 kullanıcıları tarafından da ulaşılabilecek. Böylelikle bu servis artık sadece Xbox’a özel olmayacak.

EA Access PlayStation 4 ile buluşuyor

EA Access’in PS4’e gelmesiyle yeni oyunların bu kapsama alınıp alınmadığı ise henüz bilinmiyor. Bu servis için aylık ödenecek tutar 4,99 dolar. EA Access’in senelik aboneliği ise 29,99 dolar olarak belirlendi. Oyun severler bu servis ile EA’nin tüm oyunlarını ve gelecekte çıkacak olan oyunlarını 10 saat boyunca ücretsiz bir şekilde deneyebilme imkanına sahip olacak.

Bu servis ile sadece 10 saatlik deneme süresine sahip olmuyorsunuz. Servise abone olan kullanıcılar ayrıca yüzde 10’luk indiriminde sahibi olacak. EA Access 2014 senesinde de Sony için önerilmişti. Ancak PlayStation severlerin beklediği değerleri karşılayamadığı gerekçesiyle Sony bu öneriyi reddetmişti.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı