Oyun

EA, FIFA 20 İçin Yeni Bir Ek Paket Yayımladı!

Efsanevi spor oyunu yapımcısı EA Sports, FIFA 20 için başta Kariyer Modu olmak üzere pek çok konuda önemli iyileştirmeler yapan bir yama yayımladı.
Kariyer Modu’ndaki aksaklıklar, pek çok oyuncunun tepkisini çekmiş ve #FixCareerMode hashtag’i, Twitter trendlerinden olmuştu

Tepkilere cevap olarak EA Sports, bugün PC platformu için yeni bir güncelleme paketi yayımladı. Xbox One ve Playstation 4 için hazırlanan yama paketi de çok yakında servis edilecek. EA Sports yamanın içeriğini web sitesinde açıkladı, açıklamadaki önemli noktalar incelendiğinde, Kariyer Modu’ndaki önemli gelişmeler göze çarpıyor.

Kariyer Modu’ndan bir ekran görüntüsü

Yeni Özellikler Neler?

Kariyer Modu’nda, yapay zekanın kontrol ettiği takımlar arasındaki müsabakalarda, ilginç kadro dizilimlerinin olduğu, gerçekte liglerinde çok başarılı evrensel tanınırlığa sahip kulüplerin, oyunda hiç gerçekçi olmayan bir biçimde başarısız olduklarına dair şikayetler vardı. Aynı zamanda, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi gibi futbolseverlerin ve FIFA oyuncularının severek takip ettiği etkinliklerin sezon boyunca gerçekleşmemesi gibi hatalar da vardı. İşte yeni yama, tüm bu hataları düzeltiyor. Ancak belirtmek gerekiyor ki, bu yeni yama önceki kayıtlı dosyaları değil, yeni kayıt dosyalarını etkileyecek.

Madde Madde Yeni Yama

  • Çok başarılı sonuçlara rağmen kovulan menajerler sorunu
  • Basın konferanslarındaki diyaloglarla ilgili bazı sorunlar
  • Carabao Kupası’ndaki gerçek düzenlemeye göre, yarı finallerde 90 dakikanın ardından doğrudan penaltılara gidilmesi gerekirken, oyunda uzatma sürelerine geçilmesi
  • Oyuncu tarafından kontrol edilen takımı gösteren göstergenin bazı ekranlarda olmayışı
  • UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin çeşitli aşamalarında takımların eleme sırasında yaşadığı kimi sorunlar
  • Son zamanlarda ekibe katılan genç oyuncuların çok sık as kadroda yer almak istemesi
  • Oyun içi haber makalelerini içeren çeşitli konular
  • Liga 1’i (Romanya Ligi) etkileyen çeşitli metin sorunları ve bunun gibi birkaç sorun daha çözüldü.

Yama sadece bunlarla da sınırlı değil, FIFA Ultimate Team’de önemli değişiklikler de yapıldı. Legendary AI daha da zorlaştırıldı ve oyun içi dinamiklerindeki teknik hareketler, oyun içi animasyonlar ve kaleci hamleleri için iyileştirmeler yapıldı.

Geçtiğimiz ay çıkan FIFA 20’nin yaşadığı önemli sıkıntıların ardından, bu yama paketi pek çok soruna çözüm olacak gibi duruyor. Ayrıca EA Sports, endişeleri ortadan kaldıran bu paketle oyuncularının tepkilerine ne kadar hızlı cevap verebildiğini de ortaya koymuş oldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı