Oyun

EA Oyunları İndirimlerle Steam’e Geldi

Geçtiğimiz dönemlerde Star Wars Jedi Fallen Order ile başlayan Steam-EA ortaklığı ilk meyvelerini vermeye başladı. Dün akşam saatlerinde çok daha fazla EA oyunu güzel indirimlerle Steam’deki yerini aldı.

Takip edenlerin bileceği üzere geçtiğimiz Ekim ayında Star Wars Jedi Fallen Order ile birlikte Steam’in EA ile olan ortaklığı duyurulmuş ve gelecek zamanlarda çok daha fazla oyunun Steam’de yer alacağı söylenmişti. Dün bu oyunların ilk dalgası Steam’e ulaştı. EA Games’in eski/yeni birçok oyunu Steam’e geldi ve gelmelerinin şerefine de güzel indirimler aldılar. Ayrıca EA, sadece oyunlarla kalmayıp EA Access’in de çok yakında Steam’e geleceğini duyurdu.

EA Oyunları İndirimlerle Steam'e Geldi

EA’in dün akşam saatlerinde Steam ekledikleri oyunlar şöyle: Command & Conquer™ Remastered Collection, Dragon Age Origins, Dragon Age Origins: Awakening, Dragon Ages II, Dragon Age™ Inquisition, Crysis, Crysis 2 Maximum Edition, Crysis 3, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, Need for Speed (2020), Need for Speed Heat, Need for Speed Rivals, Burnout Paradise Remastered, Unravel, Unravel Two, Mirror’s Edge, Mirror’s Edge Catalyst, Sea of Solitude, Fe, Medal of Honor, Need for Speed Undercover, Need for Speed: Shift, Need For Speed: Hot Pursuit, Shift 2 Unleashed, Plants vs. Zombies GOTY Edition, Medal of Honor: Airborne, Jade Empire™: Special Edition ve Peggle Deluxe.

İndirimli fiyatlarla Steam’e gelen EA oyunları görünüşe bakılırsa bunlarla da sınırlı kalmayacak. Amerika’nın önde gelen teknoloji sitelerinden olan Venture Beat’den Jeff Grubb, daha fazla EA oyununun dalgalar halinde Steam’e geleceğini onayladı. Grubb yaptığı açıklama Apex Legends, Battlefield V, Sims 4 ve Titanfall 2’nin Steam geleceğini söylerken, “EA önümüzdeki günlerde ve haftalarda dalgalar haline Steam’e oyunlar eklemeyi planlıyor. Battlefield oyunları 11 Haziran’da düzenlenecek EA Play etkinliği zamanlarında Steam’e gelecek. Sims 4 ise bir hafta sonra gelecek,” ifadelerini kullandı. Eğer Jeff Grubb’ın dedikleri doğruysa, çok daha fazla EA oyununun Steam’e gelmesi demek rekabette Valve’u çok öne taşır demek. Özellikle Microsoft oyunları sonrası EA desteği alan Steam’i güzel günler bekliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı