Oyun

Efsane Korku Oyunu Artık Steam Üzerinde Ücretsiz!

Nefes kesen korku oyunu We Went Back, geçtiğimiz günlerde Dead Thread Games isimli bir oyun şirketi tarafından piyasaya sürülmüştü. Oyun severler için yeni bir müjde daha paylaşıldı. Oyun Steam’da ücretsiz olarak sunuldu. Korku severler tarafından büyük beğeniyle karşılanan oyun ücretsiz olarak sunulurken pek çok oyun sever bu süreçte durumu heyecanla karşıladı.

Koronavirüs salgını devam ederken pek çok oyun ücretsiz olarak sunulmaya devam ediliyor. İnsanların salgın döneminde mecbur kalmadıkça evden çıkmamaları gerektiğinin altı çiziliyor. Pek çok oyun bu sebeple evde vakit geçiren oyun severlerin sıkılmaması için ücretsiz bir şekilde piyasaya sürülmeye başlandı.

We Went Back Severlere Müjdeli Haber!

korku oyunu

Ücretsiz olarak oyun severlere sunulan oyun bu sefer We Went Back oldu. Birkç gün önce Steam üzerinden tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu. Oyun tek bir oyuncuyla oynanıyor. Birinci şahıs korku türü olarak ifade edilen oyunda bir uzay aracı içerisindesiniz. Uzay aracının içinden çıkmak ve kurtulmak için yapacağınız hamleler gerilimi sonuna kadar yaşamanızı sağlayacak.

Oyun, henüz oyun sektörüne yeni giren bir şirket tarafından tasarlandı. Bu oyunla birlikte sektörde yer edinip edinmeyeceklerini görecekler. Bir anlamda kullanıcıların nabzını yoklayacak gibi görünüyor. Oyun severler tarafından oynanmaya başlayan bu oyun hakkındaki ilk geri dönüşlerin oldukça olumlu olması dikkatlerden kaçmadı. Gerilim dolu oyun 50 ile 60 dakika içerisinde tamamlanabilecek. Kısa olan oyunun izleyicilerden tam not alacağı düşünülüyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı