Oyun

Elden Ring’in Yeni Söylentileri Oyuncuları Üzebilir

Duyurulduğu günden beri sır gibi saklanan Elden Ring hakkında çeşitli söylentiler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor fakat bu seferki bekleyenleri üzebilir. Eski bir Game Informer editörü olan Imran Khan From Software hakkında olumlu açıklamalar yapsa da Elden Ring’i bekleyen oyuncuları endişelendirdi.

Geçmişten günümüze baktığımızda From Software kendine has bir tür yaratarak o tür için harika sayılabilecek oyunlar geliştirmiş ve elde ettikleri bu başarı sayesinde şirketin bir sonraki oyunu Elden Ring’e karşı olan merak ve bekleyiş ise iyice artıyor. Oyunu merakla bekleyen birçok oyuncu Elden Ring’in eleştirmenler tarafından tam not alan Dark Souls kalitesinde bir oyun olacağını ve tema olarak da diğer oyunları aratmayacağını dile getirmişti. Ancak gelen son söylentiler sonrası Elden Ring’in önümüzdeki dönemlerde çıkış yapmasını bekleyen oyuncuları bir hayli üzebilir.

Elden Ring'in Yeni Söylentileri Oyuncuları Üzebilir

Oyunu bekleyen oyuncu sayısı her ne kadar çok yüksek olsa da ne yazık ki oyun için gelecek olan yeni duyurular ve bilgiler yakın bir zaman içerisinde gelmeyebilir. Eskiden Game Informer çatısı altında baş editör olarak çalışan Imran Khan, yaptığı açıklamada From Software hayranlarının önümüzde iki yılda mutlu olmak için ellerinde birçok sebep olacağını söyledi. Kendisi takip eden bir takipçisinin neden iki yıl sorusunu ise cevapsız bırakmayan Khan, işte tam bu noktada oyuncuları üzebilecek bir açıklama yaptı. Khan verdiği cevapta, “İnsanların 2020 senesinde çıkacağını düşündüğü veya 2020 senesinde gösterilen yapımları 2020 senesinde göremeyebiliriz,” ifadelerini kullandı.

Imran Khan’ın bu açıklamayı hangi oyunu göstererek yaptığı bilinmese de From Software’ın elinde yeni bir oyun olan Elden Ring ve söylentileri olan Bloodborne’un PC portu bulunuyor. Bloodborne halihazırda bir oyun olduğu için pek fazla iş gerektirmeyecek fakat Elden Ring’in sıfırdan bir proje olduğu düşünüldüğünde From Software’ın yeni oyununu tahmin ettiğimizden de uzun bir süre bekleyebiliriz. Peki bu gecikmenin sebebi ne diye de sorarsanız cevabı korona virüsü. Bildiğiniz gibi çoğu oyun şirketi salgının yayılımını önlemek için evden çalışmaya başlamıştı ve bu çalışma sistemi bazı işleri yavaşlatırken bazılarını da tamamen durdurmuştu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı