Oyun

Elder Scrolls Online: Greymoor Eski Eserlerle Geliyor

Bu ay çıkış yapacak olan The Elder Scrolls Online: Greymoor genişleme paketi oyuncuları Tamriel topraklarında eski eserlerin peşinden koşturacak. Kitlesi tarafından sevilerek oynanmaya devam eden oyuna gelecek olan yeni sistemin tasarımcısı yaptığı yeni açıklama birlikte oyuncuları heyecanlandırdı.

The Elder Scrolls Online oyuncular deyim yerindeyse şu anda nefeslerini tutmuş, oyunun bir sonraki heyecan verici ek paketi Greymoor’u bekliyor diyebiliriz. Greymoor ile birlikte oyuncuları tekrardan Skyrim topraklarına geri götürecek olan genişleme paketi aynı zamanda Eski Eserler (The Antiquities) adında yeni bir sistemi de beraberinde getirecek. Eski Eserler sistemi ile birlikte oyuncular gotik ve vampir temalı Greymoor topraklarını Tamriel ve tarihine ait eski çağlardan kalma eserleri bulmak için dip bucak arayacak.

Elder Scrolls Online: Greymoor Eski Eserlerle Geliyor

The Elder Scrolls Online’ın yeni genişleme paketi Greymoor korona virüsü sebebiyle bir hafta ileriye ertelenmiş ve çıkış tarihi 26 Mayıs olarak değişmişti. Yeni genişleme paketi ile gelecek olan Eski Eserler oynanışın büyük bir parçası olacak ve Tamriel’in geçmişi hakkında çok daha fazla lore peşinde koşmak için sürekli oyundaki mekanları keşfeden oyuncular için mükemmel bir fırsat olacak gibi duruyor. Greymoor genişleme paketi ile oyuna yeni bir lonca eklenecek. Antiquarian Circle adı verilen bu loncaya katılan oyuncular Skyrim topraklarında eşi benzeri olmayan toplanabilir eşyaların, hazinelerin ve güçlü efsanevi eşyaların peşine düşecek.

The Elder Scrolls Onlie’ın Eski Eserler sistemi iki yeni mini oyunla beraber gelecek: Keşif (Scrying ) ve Kazı (Excavation). Oyuncular bu iki aşamayı yerine getirdiğinde ise onları gizli eşyalar bekliyor olacak. Oyuna eklenecek olan yeni sistemin baş tasarımcısı olan Michael Schroeder Eski Eserler sistemi hakkında yaptığı açıklamada yeni mekanikleri aksiyondan daha çok bulmaca odaklı olmasını istediklerini söyledi. Geliştirici Zenimax Studious’ın tecrübeli ismi yaptığı açıklamanın devamın Eski Eserler sisteminin oyuncuların oyuna bakış açısı ne olursa olsun herkese yeni bir şeyler sunabileceğini söyledi. Schroeder yaptığı açıklamayı Eski Eserler sisteminin oyunculara daha önce keşfettikleri mekanlara geri dönmeleri için sebep vereceğini söyleyerek noktaladı.

The Elder Scrolls Online: Greymoor 26 Mayıs tarihinde PC’ye, 9 Haziran’da PS4 ve Xbox One’a gelecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı