Oyun

En İyi 15 PS4 Oyununu Hemen Oynamak İster misiniz?

PlayStation 4 oyunlarının hepsi güzel ve oynayanları sürüklüyor. Destansı Ground Zeroes ve VR Blaster Polybius oyunu hala hafızalarımızda yer alıyor. Bu iki oyun belki de PS4 oyunları içerisinde en güzel olanlarıdır. Tabi ki birçoklarına göre de diğer oyunlar güzeldir. Ancak en çok beğenilen bu iki oyuna burada yer vermek istedik.

PS4

Yazımızda listeleyeceğimiz oyunları da birçok kişinin seveceğini ve oynayacağını umuyoruz. Aşağıda en çok oynanan PS4 oyunlarından bir derleme bulacaksınız. Umarız beğenirsiniz.

Sony PS4

Bloodborne: Kan Avcısı

fromSoft tarafından PS4 konsoluna özel olarak hazırlanan bu oyunda Lovecraftian dünyasına adım atıyoruz. Oyunda sürekli olarak ölüyoruz, ancak yeniden diriliyoruz.

Bloodborne Trailer

Kahramanımız ise bir avcı. Tipik vampir filmlerindeki avcılar gibi yani. Yharnama denilen ve lanetli canavarlarla dolu bir dünyada kötü ve habis yaratıkları avlıyoruz. Oyunu heyecanlı kılan da bu belki de.

Oyun Viktoriyan döneminde geçiyor. Aksiyon türünde olan oyunda, ortaçağ teması dikkat çekiyor. Aksiyon oyun türlerinin tamamında olduğu gibi bu oyunda da zorlu bölüm sonu canavarları bulunuyor. PS4 oyunları arasında en çok korkudan ödünüzün patlayacağı bir tür olduğunu söyleyebiliriz.

Bloodborne

The Last Guardian: Son Koruyucu

ICO ve Shadow of Colosus oyunlarını oynadıysanız, The Last Guardian oyunu size hiç de yabancı gelmeyecektir. Oyunda dikkat çekici olan en önemli unsur, kahramanlarımız. Küçük bir çocuk ve yarı kuş, yarı memeli devasa bir yaratık. Oyun oldukça derin ve kolaylıkla bitirebileceğinizi sanmıyoruz.

The Last Guardian Trailer

Trico adlı yaratık ve küçük bir çocuk, oyundaki tuhaf yaratıklarla mücadele ediyorlar. Oyundaki mekanlarda oldukça büyüleyici. Daha önce görmediğiniz yerleri gezme imkanı yakalayacaksınız bu oyunda!

Aslında oyunda, çocuğun geçmişini yaşıyorsunuz. Oyunu anlatan ise çocuğun ta kendisi. Oyundaki canavarı ise yer yer sakinleştirmemiz gerekiyor. Canavarla ilgilendikçe, canavar bizi koruyor ve bize yardımcı oluyor.

The Last Guardian

Ancak şimdiden uyaralım, oyunda epey zorlu bulmacalar var. Bu bulmacaları çözerken, sinir krizleri geçirebilir ve bu da size belki de bir oyun konsoluna mal olabilir. Grafikler ise can alıcı güzellikte ve oynarken sıkılmayacağınızı biliyoruz.

Zorluğu ve masalı sevenler için ideal bir oyundur. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı