Oyun

En İyi 3 Çevrimdışı Dinozor Oyunları

Sevimli tarih öncesi platformlardan aksiyon dolu dinozor öldürme oyunlarına, iPhone ve Android akıllı telefonlarda, bilgisayarlarda ve Nintendo Switch ve Xbox One gibi oyun konsollarında hayal edilebilecek her türden sayısız dinozor video oyunu var.

Birçok modern dinozor video oyunu, tutarlı bir çevrimiçi internet bağlantısı gerektirme eğilimindedir, ancak yine de hiçbir Wi-Fi ile çalışamayacak pek çok şey vardır. İşte Wi-Fi veya kablolu internet bağlantısı olmadan tamamen iyi çalışan üç çevrimdışı dinozor video oyunları.

Google Chrome’un Gizli Dinozor Oyunu

Çoğu insan tarafından bilinmeyen, Google’ın Chrome internet tarayıcısı, üzerinde çalıştığı cihaz internet bağlantısını kaybettiğinde etkin olan dahili bir dinozor video oyununa sahiptir. Oyunun görünmesini sağlamak için, bilgisayarınızı veya akıllı cihazınızın internetini kapatın veya uçak modunu açın ve ardından Google Chrome’u açın. Şimdi tarayıcıda sevimli siyah beyaz bir T-Rex görmelisiniz.

Oyuna başlamak için, klavyenizdeki boşluk çubuğuna basın veya Chrome uygulamasını bir akıllı telefon veya tablette kullanıyorsanız, ekrana dokunun. T-Rex çalışmaya başlayacak ve boşluk çubuğuna veya ekrana bir kez daha dokunularak atlanabilecek engeller ortaya çıkacaktır. Herkesin istediği zaman oynayabileceği hızlı, bedava bir dinozor video oyunu.

LEGO Jurassic World

LEGO Jurassic World, ilk dört Jurassic Park filminin video oyunu uyarlamasıdır. Bu popüler dinozor filmlerinin tüm önemli arsa noktaları ve karakterleri var, ancak tüm oyun dünyası LEGO tuğla tarzında yaratılmış ve daha eğlenceli ve aile dostu hale getirilmiştir.

Lego jurassic world

Diğer LEGO video oyunlarına benzer şekilde, oyuncular seviyeleri tamamlayarak ve bulmacaları çözerek 100’den fazla oynanabilir karakterin kilidini açabilir. Bu karakterler Jurassic Park filmlerinin ana ve destekleyici karakterlerinden ve ayrıca birkaç dinozordan oluşuyor. Oyun, iki oyuncunun yerel çok oyunculu oyununu destekliyor ve çocuklarla oynamak için video oyunu arayan ebeveynler için harika bir seçenek.

Nintendo’nun Yoshi Video Oyunları

Yoshi, kariyerine Süper Mario Bros ve Süper Mario Kart video oyun serisinde küçük yeşil dinozor destekleyen karakter olarak başlamış olabilir, ancak o zamandan beri büyük beğeni toplayan kendi unvanlarında rol aldı.

Nintendo’nun Yoshi video oyunları genel olarak, şirin grafiklere sahip ana Mario oyunlarından, daha kolay seviyelerden ve Yoshi’nin engeller ve kötülerin üzerinden kaymasına izin veren ticari marka yüzer kabiliyetinden daha genç yaş demografik hedefliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı