Oyun

En İyi Android RPG Oyunları

RPG oyunları aşığı iseniz o zaman biz burada en iyi Android RPG oyunları ile buradayız ve bu oyunlar bazı şaşırtıcı deneyim ile doludur ve bilinen en iyi bilinen geliştiriciler ile geliştirilmiştir. Aşağıdaki oyunlara bir göz atın.

RPG Oyunları

The Bard’s Tale

Bard’ın Hikayesi, ortalama RPG’nin çok yönlü olarak karşılaştığından daha iyilerinden biriydi ve bu noktada bile diğerlerine kıyasla olağanüstü olmaya devam ediyor. RPG sınıfını belirleyen 1980’lerin ortasındaki örnek eğlencenin bir kopyası. Yolculuklara devam ediyor, karakterinizi elden geçiriyor ve çok çeşitli keyifli palyaçolara katılıyor olacaksınız. Borsada kayda değer bir karakteristik ve kırılganlık ölçüsü keşfedeceksiniz. Bu, çok fazla hiciv bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Exiled Kingdoms

Ousted Kingdoms, yalnız bir oyuncu aktivitesi olan RPG’dir. Bu, dünyayı geçmiş bir rahatsızlıktan ekstra tespitlerden kurtarmanız gereken bir hikaye içerir. Tasarımlar en iyi eğlence parçası değil. Olabildiği gibi, noktayı çapraz olarak alırlar ve menü çerçevesi bunu elde etmek için yeterince basittir. Çoğu RPG’de olduğu gibi, karakterinizi güncellemeniz, hikayeyi bitirmeniz ve genel ortamınızı araştırmanız gerekir.

Evoland

Evoland, olağanüstü derecede yeni bir tarzda çok çeşitli eğlencelerden edinilen özel ve eğlenceli bir RPG’dir. Tarihi faaliyet alanı rekreasyon oynamanız için ayarlanmış ve hem 2B hem de 3B durumları birleştirmiştir. Ayrıca sıra tabanlı savaş ve şans eseri savaş yapma şansına sahip olacaksınız. İlerledikçe, sizi gerçekten oyun zamanlarında geçiren yeni savaş türleri ve yeni durumlar açacaksınız.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı