Oyun

En İyi Oyuncu Monitörü Önerileri 2019

Çok değil bundan birkaç yıl önce oyuncu monitörü diye bir kavram yoktu. Teknolojinin gelişmesiyle beraber yeni terimler gibi yeni teknolojik aletler de hayatımızdaki yerini almakta. Özellikle birkaç sene önce basit grafikli oynanan oyunlar için basit özellikler içeren bilgisayar, yeterli oluyordu. Gelişen teknolojiyle beraber oyunlarda gelişip gerçeği aratmayacak grafiklerle, oyuncularıyla buluştu. Güçlü özellikler içeren bu oyunlar aynı kalitede ekran istemekte. Grafikleri gösteren, çözünürlüğü yüksek aynı zamanda tepki hızının da olduğunu monitörlere gereksinim yaratmıştır. Hal böyle oyunca normal bir monitörle bu oyunlar ne yazık ki oynayamamakta. Donma, görüntünün geç gelmesi gibi sorunlar yaşanmakta. En iyi oyuncu monitörü önerileri 2019 ile oyun oynarken kendinizi oyunun içinde bulacaksınız.

Oyuncu Monitörü Seçimi

Bilgisayarda keyifli oyun için en önemli araç monitör. Eğer monitör özelliklerinizin seviyesi düşük ise oynadığınız oyunları kaldırmaz bu da oyuncular için kötü bir deneyim demektir. Oyun oynayanlar için artık bu durum bir ihtiyaç halini almıştır. Gelişen oyun piyasasında yüksek içerikli oyunları kaldıran, oyuncu monitörleri üretilmiş ve her yıl eklenen özellikleriyle piyasaya sunulmuştur. Çeşitli modeller ve fiyatlarda olan bu oyuncu monitörleri seçmek oldukça zor. En iyi oyuncu monitörü önerileri 2019 ile seçim yapmanız daha kolay olacak.

Ayrıca monitör sebebiyle oyunun kasması sürekli mağlubiyet yaşatmakla birlikte oyun işkenceye dönüşür. Tepki süresi monitörün en önemli özelliğinden biridir.

En İyi Oyuncu Monitörü 2019

En iyi oyuncu monitörü için aranan özellikler arasında yüksek kare hızını, yenileme hızını, 4k ve HDR’ ı dikkate alarak seçim yapınız. En iyi oyuncu monitörü önerileri 2019 sizler için derledik

Acer Predator x 27; mükemmel görüntüsü ile 4K HDR grafik, yüksek yenileme hızı, yüksek fiyatlı monitör. Her şeyin en mükemmelini isteyen oyuncular için tasarlanmış olup uzun yıllar kullanılabilir.

Asus ROG Swift PG27UQ;  İnanılmaz derede de pahalı olan bu ekran, net parlak ve ayrıntıları göstermesiyle son nokta teknoloji denebilir.

Acer Predator XB321HK; HDR özelliği olmayan ve düşük yenileme hızlı bu monitör parlak renkler ve kontrastlara sahiptir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı