Oyun

En İyi PUBG Mobil Hack

 1. PUBG Hileleri Mobil PUBG, PUBG’nin oyun listesine her gün birçok yeni oyuncunun eklendiği kadar popüler olan PUBG, hackerler her zaman PUBG Mobile hack’teki güvenlik açıklarını bulmak istiyor ve bu güvenlik açıklarından yararlanmak istiyorlar. Bu nedenle, mobilde birçok PUBG hile kodu tanıtıldı. Bunun sonucunda PUBG, Haziran 2018’de Mobile’daki PUBG hile kodlarını kullanarak çok sayıda oyuncuyu da yasakladı.

Uyarı: PUBG iyi korunmuş bir çevrimiçi oyun ve onu kesmek için girişimde bulunan herkes PUBG oyunu oynamaktan yasaklanacak. PUBG Mobile Hack ve PUBG Mobile Game Cheat mümkün mü? Cevap Evet. Hackerler Pubg mobile hack aimbot, geliştirilmiş hedef asistleri, duvarın arkasındaki diğer oyuncuları görmek için wallhacks, makrolar ve hem Andriod hem de IOS’taki diğer hile uygulamalarını kullanıyor. Ancak, sınırsız Savaş Puanı, UC, eşyalar, Sandıklar vb. Üretmek mümkün değildir.

 2. PUBG Wallhack Modları nasıl yapılır? PUBG Wallhack’te kullanıcılar düşmanları, araçları, silahları ve mühimmatı, tedarik düşüşlerini ve diğer hayati oyun öğelerini duvarlardan görebilir. Kullanıcının eşyaları kolayca yağmalamasına ve ayrıca düşmanı daha kolay öldürmesine izin verir. Bu şekilde, kullanıcı daha uzun süre hayatta kalabilir ve kullanıcının daha fazla puan, ödül, Savaş puanı ve ganimet kasaları kazanmasına izin veren diğer oyunculardan da kaçınabilir.

PUBG wallhack, oyun istemcisinin kodunun düşmanları ve diğer öğeleri göstermenize izin verecek şekilde değiştirilebileceği anlamına gelen modifiye APK veya IOS modunda mevcuttur. Ancak Haziran 2018’de, PUBG tarafından daha güvenli ve güvenilir hale getirmek için birkaç girişimde bulunuldu, ancak yine de buradan bir PUBG Mobil Wallhack’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu, oyunda uzun süre kalmanıza izin verir ve oyunda daha uzun süre hayatta kalabilir ve aynı zamanda oyunu kolayca kazanabilirsiniz. Ayrıca, bu tür PUBG Mobile duvar kâğıtlarını kullanarak PUBG tarafından yasaklanabileceğiniz konusunda da dikkatli olunmalıdır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı