Oyun

En İyi XBOX One Oyunları: Burada!

Microsoft, Xbox One konsolu ile oyun piyasasına hızlı bir giriş yapsa da, bir dönem popülerliğini kaybetti ve diğer ünlü oyun konsolları ile rekabet edemedi. Ancak son zamanlarda, inanılmaz bir geri dönüş sağladı ve Xbox One oyunları ile “ben hala burada varım” dedi. Microsoft firmasının başarısının altında, felsefesini değiştirmesi yatıyor. Özellikle Xbox ekosistemi üzerinde yaptığı köklü değişikliklerle başarıyı yavaş da olsa yakalıyor.

Xbox One Trailer

Sizlere tanıtacağımız bazı Xbox oyunlarını incelediğinizde, ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Xbox One

İşte Xbox One konsolunun en iyi oyunları!

Sunset Overdrive: Mutantlarla Mücadele

Microsoft ve Insomniac stüdyolarının işbirliği ile hazırlanan ve Xbox One aldırtacak kadar iddialı bir oyun.

Hikayemiz kıyamet sonrası bir olayla başlıyor. Fizzco isimli enerji içeceği firması, Sunset City halkını zehirliyor ve firmanın ürününden içen herkes, mutanta dönüşüyor. Kahramanımızın yapması gereken öncelikli şey, hayatta kalmak ve mutantlara karşı mücadele vermek. Mutant yaratıklara ise OD adı veriliyor. Bu yaratıklardan ise oldukça fazla var. Şehirden çıkmak için bir yol arıyoruz ve bu arada yaratıklara karşı, amansız bir mücadele veriyoruz.

Sunset Overdrive Trailer

Ayrıca, eli silahlı düşmanlar ve robotlara karşıda mücadele vermek zorundayız. Oynaması zevkli ve bir o kadar da zorlu. Xbox One oyunları arasında en heyecanlısı diyebiliriz.

Forza Horizon 4: Muhteşem Bir Araba Yarışı

İngiltere’nin muhteşem pistlerinde yarışmaya hazır mısınız? Forza Horizon 4 mutlaka satın almak isteyeceğiniz araba yarışı tarzında bir oyun. Oyunda plakanızda dahil olmak üzere, kişiselleştirme yapabiliyorsunuz. Arabanızı istediğiniz gibi modifiye edebilmeniz, sizi harika hissettirecek!

Forza Horizon 4

Xbox One oyunları arasında, en iyi yarış oyunu diyebiliriz. Oyunda yeni arabaların kilidini açabiliyorsunuz. Bunun için oyun bize iki yöntem sunuyor. Birinci yöntemde bolca oynamak ve kazandığınız kredilerle, yeni arabaların kilidini açmak. İkinci yöntem de ise şans çarkı ve süper şans çarkını çevirerek, şansınızı denemek. Şans çarkını çevirdiğinizde, yeni araba kilidini açma, kozmetik eşyası ve daha birçok hediyelerden yalnızca bir tanesini alabiliyorken, süper şans çarkında tek çevirmede, üç hediye birden alabiliyorsunuz.

Forza Horizon 4 Trailer

Eğer elinizde çok fazla sayıda araç varsa, oyundaki müzayede bölümünde bu araçları satabiliyor ve krediye çevirebiliyorsunuz.

Gösteri yarışı, Drag Ralli ve daha birçok yarış türünü, bu oyunda bulabilirsiniz. Yarış tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı