Oyun

Epic Games Bu Hafta İki Ücretsiz Oyun Veriyor

Epic Games Store, bu hafta Gone Home ve Hob oyunlarını kullanıcılarına ücretsiz dağıtıyor. Bir hafta boyunca ücretsiz şekilde dağıtılan oyunları hemen kütüphanenize ekleyin.

Hizmet hayatına başladığı günden beri her hafta birbirinden farklı oyunlar vererek oyunseverleri mutlu eden Epic Games Store, bu hafta verdiği iki oyunla oyuncuları birbirinden farklı oyunlarla tanıştırmaya devam ediyor. Epic Games’in özelikle evde kalmamız gereken şu günlerde farklı türde oyunlarla bize farklı deneyimler yaşatması oldukça hoş bir hareket. Geride bıraktığımız haftalarda Offworld Trading Company, Assassin’s Creed: Syndicate ve Kingdom Come: Deliverance, Anodyne 2: Return to Dust, Figment, Tormentor x Punisher ve World War Z gibi küçük/büyük oyunlar veren Epic’in bu haftaki oyunları ise bağımsız oyun geliştiricisi The Fullbright Company’nin sevilen oyunlarından Gone Home ve Runic Games’in geliştirdiği Hob oldu. Bu haftanın ücretsiz yapımları hakkında detaylı bilgi vermeden önce oyunların 9 Nisan saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu hatırlatalım. O tarihe kadar kütüphanenize eklerseniz oyunlar sizin olacaktır.

Gone Home ve Hob bu haftanın ücretsiz oyunları

Bu haftanın dikkat çeken ilk oyunu The Fullbright Company’nin 2013 senesinde piyasaya sürdüğü Gone Home. Aksiyonun ve keşif oyunlarının sürekli karşımıza çıkardığı karmaşık bulmacaların yer almadığı Gone Home oldukça kısa denilebilecek bir oyun. Yaklaşık 1 ila 2 saat arasında bitirebileceğiniz oyun bizleri 1995 senesinde götürüyor. Yurt dışında bir sene yaşadıktan sonra evine dönen bir karakteri yönettiğimiz oyunda dönüşte bizleri esrarengiz bir sürpriz bekliyor. Evde her şey yerli yerinde fakat aileniz ortalıkta yok. Ailenize ne olduğunu, nereye kaybolduğunu bulmak için evinize girip ipuçlarını takip etmelisiniz.

Epic Games Bu Hafta İki Ücretsiz Oyun Veriyor

Bu haftanın bir diğer ücretsiz oyunu Hob isimli oyun ise tıpkı Gone Home gibi keşif bazlı bir oyun fakat Hob bizleri bir eve değil, tehlikeli ve büyüleyici bir vahşi dünyaya götürüyor. Herhangi bir metin veya diyalog olmaksızın size anlatılan oyunun hikayesinde içinde bulunduğunuz dünyayı keşfedip gezegenin kaderini belirlemelisiniz.

Epic Games önümüzdeki haftanın oyununu da açıkladı

Bu iki yapımın 9 Nisan saat 18:00’e kadar ücretsiz olduğunu ve aynı tarihte Sherlock Holmes: Crimes and Punishments oyununun ücretsiz olacağını hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı