Oyun

Epic Games Bu Hafta İki Yeni Ücretsiz Oyun Veriyor

Her hafta oyuncuları yeni oyunlarla buluşturan Epic Games Store, bu hafta verdiği iki yeni oyunla oyuncuları iki farklı maceraya götürüyor. Epic Games Store bu hafta Close to the Sun ve Sherlock Holmes: Crimes and Punishments oyunlarını kullanıcılarına ücretsiz dağıtıyor. Bir hafta boyunca ücretsiz şekilde dağıtılan oyunları hemen kütüphanenize ekleyin.

Hizmet vermeye başladığı günden beri her hafta birbirinden farklı oyunlar vererek oyunseverleri sevindiren ve farklı farklı oyunlar oynamalarına vesile olan Epic Games Store, bu hafta verdiği iki yeni oyunla oyuncuları yeni oyunlarla tanıştırmaya devam ediyor. Epic Games’in özelikle evde kalmamız gereken şu günlerde farklı türde oyunlarla bize farklı deneyimler yaşatması oldukça hoş bir hareket. Geride bıraktığımız haftalarda Offworld Trading Company, Assassin’s Creed: Syndicate ve Kingdom Come: Deliverance, ve World War Z ve son olarak Gone Home gibi küçük/büyük oyunlar vermişti. Epic’in bu haftaki oyunları ise Frogwares tarafından geliştirilen, Sir Arthur Conan Doyle’ın kaleme aldığı Sherlock Holmes’ün en yeni oyunu Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ve Storm in a Teacup isimli sektörün yeni bir firmasının ellerinden çıkan başarılı korku oyunu Close To The Sun oldu.Bu haftanın ücretsiz yapımları hakkında detaylı bilgi vermeden önce oyunların 16 Nisan saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu hatırlatalım. O tarihe kadar kütüphanenize eklerseniz oyunlar sizin olacaktır.

Sherlock Holmes ve Close To The Sun bu hafta ücretsiz

Bu haftanın ücretsiz olarak verilen ve dikkatleri üzerine toplayan yapımı şüphesiz birçok oyuncu için Sherlock Holmes: Crimes and Punishments olmuştur. Bizleri eşsiz yetenekleri olan Sherlock Holmes’un yerine koyarak Londra’ya götüren oyunda cinayetleri soruşturacağız, kayıp insanları bulmaya çalışacağız, mükemmele yakın bir şekilde düzenlenmiş soygunların perde arkasını araştıracağız ve tüm bunları yaparken Sherlock Holmes’u İngiltere’nin en iyi dedektifi yapan tüm özelliklerini istediğimiz gibi kullanıp oyunun hikayesini tamamen biz yöneteceğiz.

Epic Games Bu Hafta İki Yeni Ücretsiz Oyun Veriyor
Close To The Sun

Bu haftanın diğer oyunu Close To The Sun ise bizleri alternatif bir tarihe götürüyor. Nikola Tesla’nın öngörülerinden yola çıkarak üretilen ve devlet denetimine takılmadan okyanus orta yerinde deneyler yapılan Helios adlı bir gemiye kız kardeşimizi aramak için Rose Archer olarak gidiyoruz. Gemiye adım atar atmaz hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlayan karakterimiz o noktadan hem kardeşini bulmalı hem de geminin sırlarını çözmelidir.

Epic Games önümüzdeki haftanın oyununu da açıkladı

Bu iki yapımın 16 Nisan saat 18:00’e kadar ücretsiz olduğunu ve aynı tarihte Just Cause 4 ve Wheels of Aurelia oyunlarının ücretsiz olacağını hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı