Oyun

Epic Games MEGA İndirimleri Başladı

Geçtiğimiz sene yaptığı MEGA indirimleri birçok oyuncuyu şaşırtan Epic Games, aynı indirimi bu sene de yaptı. Control, Borderlands 3, Red Dead Redemption 2 gibi birçok oyun kaçırılmayacak fiyatlara indi.

Hatırlayanlar vardır muhakkak, Epic Games geçtiğimiz senenin yaz aylarına doğru yaptığı MEGA indirimle büyük oyunlarda büyük indirimler uygulamıştı. Bu sene de aynı indirimi başlatan Epic Games, tüm kullanıcılarına 80 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilmeleri için 60 TL’lik bir kupon veriyor. Yaptığınız alışveriş sonrası tekrardan 60 TL’lik bir kupon daha kazanıyorsunuz. Yani indirim üstüne indirim kullanarak büyük oyunları çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Biz de yazımızın devamında bu indirim döneminde Epic Games MEGA İndirimlerinin öne çıkan oyunlarını sizler için derledik. İndirimlere geçmeden öne GTA 5’in şu anda Epic Games Store’da 21 Mayıs’a kadar ücretsiz olduğunu hatırlatalım.

  • İndirimin ilk dikkat çeken oyunu 49,50 TL’ye düşen Control. Epic Games’e özel olarak çıkan Control’de dünya dışı varlıklar tarafından istilaya uğrayan New York’daki gizli bir bürodaki maceramızı konu alıyor.
  • Öne çıkan bir diğer oyunu indirimli fiyatı 124,50 TL olan fakat kuponla 64,50 TL olan Metro: Exodus. İlk iki Metro oyununun devamı olan Metro: Exodus’da Moskova’nın metro tünellerinden çıkarak kıyamet sonrası bir dünyada destansı bir maceraya çıkıyoruz.
  • Daha dün Epic Games Store’daki yerini alan The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition 22,50 TL’lik fiyatıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Ana hikayenin üstüne genişleme paketleriyle de farklı farklı maceralar sunan Witcher 3’de farklı farklı canavarların peşine düşüp, Yennefer ile Ciri’nin ayak izlerini takip edeceğiz.
Epic Games MEGA İndirimleri Başladı
Assasin’s Creed: Odyssey
  • İndirimli fiyatı 88,77 TL olan fakat kuponla 28,77 TL’ye alabileceğiniz bir diğer oyun ise Assasin’s Creed: Odyssey. Daha yeni sayılabilecek Odyssey’i bir daha bu fiyata görmek pek olası bir ihtimal gibi durmuyor. Bizleri Antik Yunan’a götüren yeni oyunda destansı bir maceraya çıkaran oyunu kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz.
  • Yine indirimli fiyatı 80,77 olan fakat kuponla 20,77 TL’ye alabileceğiniz bir başka oyun Watch Dogs 2. Serinin ilk oyununun üstüne koyarak oldukça başarılı bir iş çıkaran Watch Dogs 2’de DedSec’e katılarak ekibimizle birlikte tarihin gördüğü en büyük bilgisayar korsanlığına imza atacağız.

Sözlerimizi bitirmeden önce daha birçok oyunun indirime olduğunu ve indirim 11 Haziran saat 18:00’da biteceğini hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı