Oyun

Epic Games Store’da Bahar İndirimleri Başladı

Epic Games Store baharın gelişini Control, Rainbow Six: Siege, Assasins’s Creed serisi ve birçok oyunda yaptığı indirimlerle kutluyor. 16 Nisan’a kadar devam edecek olan indirimlerin öne çıkan oyunlarına gelen hep birlikte bakalım.

Bahar aylarının gelişi birçok oyuncu için güzel indirimleri de beraber getiriyor. Ubisoft Store, Humble Bundle gibi platformlarda yapılan bahar indirimleri sonrası oyunculara bir güzel indirim haberi de Epic Games Store’dan geldi. Bazı oyunlarda çok az miktarda indirimler uygulanması oyuncuları pek memnun etmese de çoğu oyunda yapılan güzel indirimler oyunculara eve kapandığımız zamanlarda ucuz fiyata güzel oyunlar alma fırsatı sunuyor. Epic Games Store üzerinde başlatılan bahar indirimlerinin 16 Nisan saat 18:00’a kadar geçerli olduğunu hatırlatalım .

Assasin’s Creed ve Control indirimlerin parlayan oyunları

Epic Games Store’daki indirimlerde dikkat çeken ilk oyunlardan biri 269’den 88,77 TL’ye düşen Assassin’s Creed: Odyssey. Yeni oyunla birlikte bizleri Antik Yunan topraklarında destansı bir maceraya çıkartan ve yenilenmiş bir dövüş sistemine ev sahipliği yapan oyun, açık dünyası, rol yapma elementleri, uzun oynanış süresi ve sunduğu hikaye ile olumlu eleştiriler almayı başarmıştı. Odyssey haricinde Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Unity, Assassin’s Creed: Rogue ve Assassin’s Creed: Syndicate oyunlarının da indirimde olduğunu hatırlatalım.

Epic Games Store’da Bahar İndirimleri Başladı
Assassin’s Creed: Odyssey

Max Payne ve Alan Wake oyunlarıyla tanıdığımız Remedy Entertainmet’in yeni oyunu 64,35 TL’lik fiyat etiketiyle indirimlerin öne çıkan bir diğer oyunu olmayı başarıyor. Katıldığı her oyun töreninden ödülle dönmeyi başaran ve geçtiğimiz yılın sürpriz oyunlardan biri olmayı başaran Control, çift yönlü aksiyon mekanikleri, eğlenceli doğaüstü yetenek kullanımı, hikayesi ve atmosferi ile oyunculara güzel bir deneyim sunuyor. Ayrıca oyuna geçtiğimiz günlerde yeni bir hikaye genişleme paketi geldiğini hatırlatalım.

Epic Games Store’da hangi oyunlar öne çıkıyor?

Birçok oyunda indirim uygulayan Epic Games Store’un bahar indirimlerinde ayrıca 23,60 TL ile Rainbow Six: Siege, 23,20 TL’lik fiyatıyla John Wick Hex, 46,60 TL’lik fiyatıyla Outward, 7,50 TL fiyatıyla Alan Wake, 7,75 TL’lik fiyatlarıyla Metro 2033 Redux ve Metro Last Light Redux oyunları da dikkat çekmeyi başarıyor.

Epic Games indirimleri sonrası oyuncular gözlerini Steam Bahar İndirimlerinin ne zaman geleceği merak ediyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı