Oyun

Epic Games Store’da Bu Hafta Bir Oyun Ücretsiz

Epic Games Store, bu Death Coming isimli bağımsız bir oyunu kullanıcılarına ücretsiz dağıtıyor. Her hafta oyuncuları yeni maceralarla buluşturan Epic Games Store, bu hafta verdiği ilginç bir oyunla oyunculara değişik bir tecrübe yaşatacak.

Hizmete başladığı günden bu yana her hafta farklı türden oyunlar vererek oyunseverleri mutlu eden Epic Games Store, bu hafta verdiği iki yeni oyunla oyuncuları birbirinden farklı serüvenlerle eğlendirmeye devam ediyor. Epic Games’in özelikle salgın sebebiyle evde durmamız gereken şu günlerde çeşitli oyunlarla bize farklı deneyimler yaşatması yeni bir tat arayan oyuncular için kesinlikle kaçırılmayacak bir şey. Geride bıraktığımız haftalarda For The King, Assassin’s Creed: Syndicate ve Kingdom Come: Deliverance, Anodyne 2: Return to Dust, Close to the Sun, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ve World War Z gibi küçük/büyük oyunlar veren Epic’in bu haftaki oyunları ise NEXT Studious tarafından geliştirilen Death Coming isimli oldukça ilginç ve eğlenceli bir yapım. Bu haftanın ücretsiz yapımları hakkında detaylı bilgi vermeden önce oyunun 14 Mayıs saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu hatırlatalım. O tarihe kadar kütüphanenize eklerseniz oyunlar sizin olacaktır.

Death Coming bu haftanın ücretsiz oyunu

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Death Coming oldukça ilginç yapıya sahip eğlencel ibir bağımsız yapım olarak karşımıza çıkıyor. Türkçe seslendirme ve altyazı desteğine sahip olan oyunda Ölüm Meleğinin kontrolünü ele alıyoruz. Tek amacımız ise bulunduğunuz çevrede yer alan insanlarını ölümüne sebep olmak. Bulmacaları çözerek insanların istediğiniz şekilde ölüme gönderebileceğiniz oyunda Ölüm Meleğinin her türlü gücüne sahip olsanız da uymanız gereken bazı kurallar var. Bunlardan ilki insanların özgür iradesine müdahale edemezsiniz. Yani insanları ruhunu almak için çevredeki elementleri kullanıp insanları ölüme sürüklemeniz gerekmekte. Tabi kurduğunuz bu planların karşısına çıkıp hain planlarınızdan insanları kurtarmak için Işığın Hizmetkarları da sizi durdurmaya çalışacak.

Epic Games Store’da Bu Hafta Bir Oyun Ücretsiz

Oyunları almak için iki adımlı doğrulama yapmalısınız

Death Coming isimli oyunun 14 Mayıs saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu ve oyunları hesabınıza eklemek için Epic Games hesabınızdan iki adımlı kimlik doğrulaması yapmanız gerektiğini hatırlatalım. Eğer iki adımlı kimlik doğrulamasının nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, bu konuyla ilgili yaptığımız haberdeki adımları takip edebilirsiniz. Önümüzdeki haftanın oyunun ise Epic Games tarafından henüz açıklanmıi değil fakat “Gizemli Oyun” başlığı şimdiden heyecan yaratmaya başladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı