Oyun

Epic Games Store’da Bu Hafta İki Oyun Ücretsiz

Her hafta oyuncuları yeni maceralarla buluşturan Epic Games Store, bu hafta verdiği iki yeni oyunla oyuncuları iki farklı maceraya götürüyor. Epic Games Store, bu hafta Amnesia: The Dark Descent ve Crashlands oyunlarını kullanıcılarına ücretsiz dağıtıyor.

Hizmete hayatına başladığı tarihten bu yana her hafta birbirinden farklı oyunlar vererek oyunseverleri sevindiren Epic Games Store, bu hafta verdiği iki yeni oyunla oyuncuları birbirinden farklı serüvenlerle eğlendirmeye devam ediyor. Epic Games’in özelikle evde kalmamız gereken şu günlerde farklı türde oyunlarla bize farklı deneyimler yaşatması yeni bir tat arayan oyuncular için kesinlikle kaçırılmayacak bir şey. Geride bıraktığımız haftalarda For The King, Assassin’s Creed: Syndicate ve Kingdom Come: Deliverance, Anodyne 2: Return to Dust, Close to the Sun, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ve World War Z gibi küçük/büyük oyunlar veren Epic’in bu haftaki oyunları ise yılların eskitemediği Amnesia: The Dark Descent ve ile bağımsız geliştirici Butterscotch Shenanigans’ın aksiyon RYO oyunu Crashlands oyunu oldu . Bu haftanın ücretsiz yapımları hakkında detaylı bilgi vermeden önce oyunların 7 Mayıs saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu hatırlatalım. O tarihe kadar kütüphanenize eklerseniz oyunlar sizin olacaktır.

Amnesia: The Dark Descent ve ve Crashlands bu haftanın ücretsiz oyunları

Bu haftanın en çok dikkat çeken oyunu hiç şüphesiz Amnesia: The Dark Descent. Hayatta kalma ve korku türünün öncüsü olan, yılların eskitemediği on yıllık oyun olan Amnesia: The Dark Descent’ı eğer hiç oynamadıysanız bu hafta kesinlikle şans vermenizi tavsiye ederiz. Korkuyu ve gerilimi iliklerinize kadar yaşatan oyunda geçmişini hatırlamayan ve bir kalede uyanan Daniel adında bir karakteri yönetip etrafımızı keşfe çıkıyoruz.

Epic Games Store’da Bu Hafta İki Oyun Ücretsiz

Bu haftanın diğer oyunu ise Crashlands. Bağımsız bir yapım olarak karşımıza çıkan Crashland bir aksiyon rol yapma oyunu. Hikaye bazlı bir oynanışa sahip olan oyunda teslimat işleriyle uğraşan fakat son teslimatında işleri ters giderek bir gezegende mahsur kalan tır şoförü Flux Dabes’i kontrol ediyoruz. Hikayede ilerledikçe karakteriniz güçlenecek ve her seviyede daha fazla keşfe çıkıp aksiyona atılacak ve yeni yüzlerle tanışacaksınız.

Oyunları almak için iki adımlı doğrulama yapmalısınız

Bu oyunların 7 Mayıs saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu ve oyunları hesabınıza eklemek için Epic Games hesabınızdan iki adımlı kimlik doğrulaması yapmanız gerektiğini hatırlatalım. Eğer iki adımlı kimlik doğrulamasının nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, dün bu konuyla ilgili yaptığımız haberdeki adımları takip edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı