Oyun

Epic Games Store’da İki Oyun Ücretsiz

Epic Games Store, bu hafta Just Cause 4 Reloaded ve Wheels of Aurelia oyunlarını kullanıcılarına ücretsiz dağıtıyor. Her hafta oyuncuları yeni oyunlarla buluşturan Epic Games Store, bu hafta verdiği iki yeni oyunla oyuncuları iki farklı maceraya götürüyor. Bir hafta boyunca ücretsiz şekilde dağıtılan oyunları hemen kütüphanenize ekleyin.

Hizmete başladığı tarihten bu yana her hafta birbirinden farklı oyunlar vererek oyunseverleri mutlu eden Epic Games Store, bu hafta verdiği iki yeni oyunla oyuncuları birbirinden farklı oyunlarla eğlendirmeye devam ediyor. Epic Games’in özelikle evde kalmamız gereken şu günlerde farklı türde oyunlarla bize farklı deneyimler yaşatması yeni bir tat arayan oyuncular için kesinlikle kaçırılmayacak bir şey. Geride bıraktığımız haftalarda Offworld Trading Company, Assassin’s Creed: Syndicate ve Kingdom Come: Deliverance, Anodyne 2: Return to Dust, Close to the Sun, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, Tormentor x Punisher ve World War Z gibi küçük/büyük oyunlar veren Epic’in bu haftaki oyunları ise Avalanche Studios imzalı Just Cause 4 Reloaded ve bağımsız geliştirici Santa Ragione srl’ın Wheels of Aurelia ismindeki oyunu oldu . Bu haftanın ücretsiz yapımları hakkında detaylı bilgi vermeden önce oyunların 23 Nisan saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu hatırlatalım. O tarihe kadar kütüphanenize eklerseniz oyunlar sizin olacaktır.

Just Cause 4 Reloaded ve Wheels of Aurelia bu haftanın ücretsiz oyunları

Bu haftanın dikkatleri üzerine toplayan oyunu şüphesiz Just Cause serisinin en son çıkış yapan Just Cause 4 Reloaded. Her yeni oyunuyla aksiyonu daha çılgın seviyelere çıkartan Just Cause serisi yeni oyunuyla ana karakter Rico Rodgriguez’i geçmişindeki sırlarını keşfetmesi için Silos’a götürüyor. Birbirden farklı silah ve teçhizatı kullanarak aksiyonun içine dalabileceğiniz Just Cause 4 Reloaded eğer aksiyon arıyorsanız tam size göre bir yapım.

Epic Games Store'da İki Oyun Ücretsiz

Bu haftanın dikkat çeken bağımsız yapımı ise Santa Ragione srl tarafından geliştirilen Wheels of Aurelia. 2016 senesinde çıkış yapmış oyun oyuncuları cesur ve gözüpek bir kadın olan Lella ile tanıştırıyor. Oyuncuları 1970’lı yılların İtalya’sına götüren oyun kültürel ve tarihsel olayları konu alarak ana karakterin geçmişine ışık tutma yolculuğunu anlatıyor.

Epic Games önümüzdeki haftanın oyununu da açıkladı

Bu iki yapımın 23 Nisan saat 18:00’e kadar ücretsiz olduğunu ve aynı tarihte For The King oyununun ücretsiz olacağını hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı