Oyun

Epic Games Ücretsiz Oyun Serisi Sunacak

epic Games son zamanlarda ücretsiz olarak sunulan oyunlarla sık sık gündeme gelmeye başladı. Özellikle son dönemlerde GTA 5 oyununun kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmasının ardından bilinirliğini dünya çapında kanıtlamış oldu. Şimdilerde bununla sınırlı kalmayıp yeni ücretsiz oyunlar için hazırlıklara başladığı belirlendi. Bu süreçte Samurai Shodown Neo Geo Collection sürprizini sunduğunu açıkladı.

Bu oyun serisi ile birlikte oyun severlere çok farklı bir deneyim sunulması amaçlanıyor. Birkaç hafta içerisinde ise çıkmasının beklendiği öğrenildi. Tam tarih de verilirken bu süreç içerisinde 18 Haziran tarihinde oyunun Steam üzerinden yayınlanması bekleniyor.

Bu süreçte PlayStation oyuncularının biraz daha beklemesi gerekiyor. Onlar için ise 28 Temmuz tarihinde buluşacağı belirtildi.

Samurai Shodown Heyecan Yarattı

Epic Games üzerinden oyun serisinin tamamen ücretsiz olmak bekleniyor. Oyun SNK tarafından geliştirilmiş olmakla birlikte bir dövüş oyunu serisi olarak ifade ediliyor. İlk sürümü ise ilk kez 1993 yılının Temmuz ayında yayınlanmıştı. 2009 yılında ise yeni bir seri ile gündeme geldiği belirlendi. Aradan geçen 10 yılın ardından tamamen yenilenerek 2019 yılında geniş bir platform desteği ile birlikte yeniden gündeme geldi.

Epic Games atacağı son adım ile birlikte adından sıklıkla söz ettirecek gibi görünüyor. Şimdiden pek çok oyun severin oyun serisini heyecanla beklediği öğrenildi. 1 hafta boyunca tüm serinin ücretsiz olması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı