Oyun

Epic Games’de Bu Hafta İki Oyun Ücretsiz

Epic Games Store, bu hafta Watch Dogs ve The Stanley Parable oyunlarını kullanıcılarına ücretsiz dağıtıyor. Bir hafta boyunca ücretsiz şekilde dağıtılan oyunları hemen kütüphanenize ekleyin.

Hizmet hayatına başladığı günden beri her hafta birbirinden farklı oyunlar vererek oyun severleri mutlu eden Epic Games Store, bu hafta verdiği iki oyunla yepyeni oyunlar vermeye devam ediyor. Geride bıraktığımız haftalarda GoNNER, Offworld Trading Company, Assassin’s Creed: Syndicate ve Kingdom Come: Deliverance, Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike ve Mutazione gibi küçük/büyük oyunlar veren Epic’in bu haftaki oyunları ise Ubisoft’un çok konuşulan oyunu Watch Dogs ve The Stanley Parable oldu. Bu haftanın ücretsiz yapımları hakkında detaylı bilgi vermeden önce oyunların 26 Mart 2020 saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu hatırlatalım. O tarihe kadar kütüphanenize eklerseniz oyunlar sizin olacaktır.

Watch Dogs ve The Stanley Parable bu hafta ücretsiz

İlk olarak E3 duyuru fragmanı ile oyuncuları heyecanlandıran fakat çıkış tarihi yaklaştıkça ortaya çıkan video ve ekran görüntülerindeki bariz grafik kalitesi düşüşü ile uzun bir süre gündemde kalan Watch Dogs, bu hafta Epic Games Store üzerinden ücretsiz. Piyasaya çıkmadan önceki reklamlama sürecindeki fiyaskoları bir kenara bırakırsanız Watch Dogs’un söylenenleri aksine iyi bir oyun olduğunu kendiniz deneyim edebilirsiniz. Elinizdeki telefon ile şehirdeki trafik lambaları, köprüler, elektronik cihazlar ve hatta tüm elektrik sistemi gibi çeşitli sistemleri hackleyebildiğiniz oyunun ön plana çıkan özelliği hack özelliği. Chicago şehrini ufak bir telefonla silaha dönüştürdüğünüz oyunun hikayesi ise kişisel bir intikam hikayesi.

Epic Games’de Bu Hafta İki Oyun Ücretsiz
The Stanley Parable

Bu haftanın bir diğer ücretsiz oyunu olan The Stanley Parable ise oldukça enteresan bir oyun. Stanley adındaki bir ofis çalışanını hem kontrol ettiğimiz hem de etmediğimiz oyunda bir ofisi keşfederek hikayeyi oynamaya ve oynamamaya başlıyoruz. İçinde bulunduğunuz yapıyı keşfettikçe önünüze bazı seçimler çıkacak ve çıkmayacak. Bu seçimler sonucunda vardığınız kararlar neticesinde oyunun sonuna ulaşacak ve asla ulaşamayacaksınız. Paradoksların ön plana çıktığı bu ilginç oyunu deneyim etmenizi tavsiye ederiz.

Epic Games önümüzdeki haftanın oyunlarını da açıkladı

Bu iki yapımın 26 Mart 2020 saat 18:00’e kadar ücretsiz olduğunu ve aynı tarihte Figment ile Figment oyunlarının ücretsiz olacağını hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı