Oyun

Epic Games’in Gelecek 3 Haftada 3 Oyunu Sunması Tanıtması Bekleniyor!

Koronavirüs salgını son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına aldı. İnsanların bu süreç içerisinde yaşam tarzlarında önemli değişiklikler yaşandı. Evde kalan insanlar zaman geçirmenin çeşitli yollarını aramaya başladılar. Bunun ardından oyun sektörünün son zamanların en hareketli zamanlarını geçirdiği belirlendi. Şimdilerde arka arkaya oyun severleri heyecanlandıracak oyunlar çıkmaya başladı.

Oyun şirketleri son dönemlerde oyuncuları çekebilmek için yeni açıklamalar yapmaya başladılar. Bu açıklamalarla birlikte yeni kampanyalar düzenleyerek müşterileri çekmeye başladılar. Son dönemlerde Epic Games gerçek bir efsane olarak nitelendirilen GTA 5’in ücretsiz olrak oyunculara sunmanın peşinde olduğunu açıklamıştı. Bu durum oyun piyasasında kısa sürede geniş yankı uyandırdı.

Epic Games’in son derece yoğun bir ilgiyle karşılaşmasının ardından platforma ulaşım kısıtlandı. Ardından süreç normale döndü ve GTA 5 kütüphanelere eklenmeye başlandı.

Yeni Ücretsiz Oyunlar Geliyor

Ücretsiz oyun kampanyasının Epic Games tarafından büyük ilgi ile karşılandığının tespit edilmesi üzerine yeni müjdeler geldi. Sadece ücretsiz oyunların GTA 5 ile sınırlı kalmayacağı ifade edildi. İlerleyen haftalarda merakla beklenen, oyuncular tarafından son derece popüler olan oyunlarında ücretsiz olarak sunulması bekleniyor. Peki hangi oyunlar sunulacak?

Henüz oyunlar hakkında Epic Games tarafından bir açıklama gelmedi. Ancak GTA 5’in ardından gelecek olan diğer oyunlarında oyunseverleri heyecanlandıracak segmentte olması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı