Oyun

Epic Store ücretsiz oyun vermeye devam ediyor

Dijital oyun platformu Steam’ın kısa sürede en büyük rakiplerinden birisi haline gelen Epic Store, özellikle dağıttığı ücretsiz oyunlarla oyuncuları kendine çekmeyi başardı. Yaptığı büyük indirimlerle de adından söz ettiren Epic Store, ücretsiz oyun dağıtmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Bir sonraki hafta tüm Epic Store kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak şanslı oyun ise geçen senenin başlarında çıkan ve herkes tarafından olumlu not alan bağımsız oyun The Bridge oldu. Şu anda Steam’de 18 TL olan oyunun Epic Store üzerinden ücretsiz verilecek olması haliyle oyuncuları heyecanlandırdı.  Ücretsiz oyun dağıtmaya devam edeceğinin sinyallerini veren Epic Store’un bakalım sıradaki oyunu hangisi olacak bekleyip göreceğiz.

The Bridge nasıl bir oyun?:

Isaac Newton’un kafasına düşen elma ile başlayan The Bridge’da, fizik kurallarının aksine, Newton’un kafasına düşen elma bir tür hayal dünyasına açılan anahtar olarak geçiyor. Newton’un hiç de normal olmayan hayal dünyasında maceraya atıldığımız oyunda, soluğu ünlü bilim insanının evinde alıyoruz. Ve bu evin her odasında bulunan akıl oyunlarını çözmeye çalışıyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı