Oyun

Epic Store’da Ücretsiz Steam Oyunu!

Son dönemlerde indirimli ve kampanyalı oyun sunma konusunda çalışmalarını sürdüren Steam ve Epic Store, kısa bir süre için insanlara hediye olarak sunmak için ücretsiz oyunlar sağlıyor. Oyunlar köşesinde Jotun: Valhalla Edition isimli oyun bugün ücretsiz olarak sunuluyor!

Bu oyun elle çizilen bir oyun olduğu için ekstra ilgi çekiyor. Bu konuda da tek yapmanız gereken detayları kullanmanız olacaktır. İskandinav Mitolojisine göre hazırlanan bu oyun, kendi içinde de değişimi hissettiriyor. Yapılacak olan şeyler aslında biraz daha detaylı ve güçlü bir dilde bizlere sunuluyor.

Oyunun tanıtım videosu yayınlandı!

Oyuna dair söz konusu detaylar şu şekilde;

  • Oyun türü: Macera, Aksiyon
  • Boyut: 8 GB
  • Steam değerlendirmesi: Çok olumlu
  • Normal fiyatı: 25 TL
  • Ücretsiz kalma süresi: 05.12.2019 tarihinden itibaren 7 gün

Bu yüzden kolaylıkla indirebilir ve süre içerisinde hemen kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey konuya dair aktif bir yaklaşım yaratmanız olacaktır.

Oyundaki amaç biraz daha kendinizi kanıtlamanız üzerine. Valhalla’ya ulaşmanız için çeşitli ürünleri kullanmanız gerekiyor ve ardından da Jotun’ların serbest kalması gerekiyor. Bu da oldukça zor bir görev sunuyor sizlere. Kurtarmak için kurtarılmanız gerekiyor. Peki siz bu görevi nasıl ilerleteceksiniz?

Oyun hem platform oyunu hem de macera oyunu olarak listeleniyor. İzometrik bir açıdan oynanan oyun, herkes için dengeyi ve yeniliği ön plana çıkarmaya hazır. Şimdiden oyunu indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı