Oyun

Euro Truck Simulator 2 İçin Müthiş İndirim!

Simülasyon ve yol tutkunlarının en çok tercih ettikleri oyunlar arasında yer alan Euro Truck Simulator 2 şimdi müthiş bir indirim ile kullanıcılara sunuluyor. Normal etiket fiyatı üzerinden yüzde 75 indirim ile birlikte oyunu edinmek isteyenlere harika bir fırsat sunan firma, bu indirimi salgın günlerinde evde kalmak zorunda olan oyuncular için sunduğunu belirtiyor.

Genişleyen Haritasında Türkiye de Var!

Günümüz koşulları içinde en iyi tır simülasyon oyunları arasında yer alan Euro Truck Simulator 2 hem oynanış dinamikler hem de kaliteli DLC’leri ile birlikte harika bir oyun oynamak isteyenlere muazzam bir deneyim sunuyor. SCS Software tarafından geliştirilen oyun, satış rakamları ve sürekli güncellenen özellikleri ile öne çıkan yapımlardan olmayı sürdürüyor. Öyle ki oyunun satışlarından ve kullanıcıların yoğun bir ilgi göstermesinden memnun olan firma şimdilik üçüncü oyunu çıkarmayı düşünmüyor çünkü sürekli geliştirilen yapısı sayesinde Euro Truck Simulator 2 o kadar başarılı ki, yeni bir oyun çıkarmak yerine mevcut oyunu geliştirmeyi daha yerinde görüyorlar.

Euro Truck Simulator 2’nin başarısı ise bitmeyen bir oynanışa sahip olması. Genelde oyunlarda bir son olmasına rağmen Euro Truck Simulator 2 temelde bir noktadan başka bir noktaya yük taşımayı gerektirdiği için bu yüklerin ve yolların sonu gelmiyor. Sonu gelmeyince de oyuncular oyunun başında saatler geçirdikleri gibi bir süre sonra sıkılmalarına fırsat gelmeden geliştirici tarafından yeni güncellemeler ya da oyuna eklenen haritalar geliyor.

Firmanın en son yayınladığı DLC paketi ile birlikte Türkiye’nin küçük bir kısmı da oyuna eklenmiş durumda. Böylece Trakya bölgesinde tırınız ile yük taşıyabilir ve en kapsamlı şekilde Avrupa haritasında oyun oynayabilirsiniz.

Firmanın salgın günlerinde evde kalanlara bir tür destek olmak için sunduğu indirimden yararlanmak için ise Steam sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 9,75 TL gibi sembolik bir rakama satılan oyun ile harika yol deneyimi yaşayabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı