Oyun

Eve Echoes Oyuncular İçin Android ve iOS Platformlarına Gelmek İçin Gün Sayıyor!

Dünyaca ünlü Eve Online son dönemlerde mobil platformlarda da boy göstermek için harekete geçti. Bu süreç içerisinde gerekli hazırlıkların yapıldığı belirlendi. Bu hazırlıklar sonucunda Eve Echoes ağustos ayında yapılan değerlendirmeler sonrasında kullanıcılarla buluşacak. Dünya genelinde pek çok kişi tarafından kullanılan oyunun aslında mobil bir sürümünün geliştirilmesi için çalışmalar devam ediyor.

Oyunun detaylarına inersek bilgisayar tabanlı ve uzay temalı bir oyun olduğu biliniyor. Oyun hakkındaki çalışmalar ilk olarak 2003 yılında başlamış. O tarihten bu yana dünya genelinde yadsınamayacak kadar büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmış. Bir süre sonra bilgisayar ortamında elde edilen başarının mobil versiyonuyla da ilgi görmesi için çalışmalar devam etti. Bu noktada şirket tarafından yeni bir tanıtım videosunun yayınlandığı ifade ediliyor.

Mobil Dünyasında Yeni bir Sayfa Açacak

Uzay MMO oyunu tam olarak 3 sene boyunca geliştirilmiş durumda. Pek çok alanda seyahat edilebilecek kadar büyük bir güneş sisteminin bulunduğu ifade ediliyor. Kullanıcılar arasında olduğu gibi arkadaşlarınız arasında da yapay zekaya karşı bir savaş içerisine girme imkanı sunuyor.

Oyunun pek çok kullanıcı kitlesine aynı anda hitap etmesi bekleniyor. Ancak oyun bir çevrimiçi oyun olarak hizmet vermiyor. Sistematik bir sınırları bulunuyor. Bu durum tanıtım videosunda açıkça görülebiliyor. Bununla birlikte mobil versiyonu ile Android ve iOs gibi platformlara gelmek için gün sayıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı