Oyun

Far Cry 5 Severlere Müjde! Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

Far Cry oyunu ilk kez 2004 yılında oyuncularla buluşmuştu. Bu süreç içerisinde yapılan yeniliklerle birlikte oyun severlere müjdeli bir haber verildi. Oyunun hafta sonu bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz hale getirilmesine karar verildi. UbiSoft tarafından sosyal medya hesapları üzerinden verilen müjdeli haber sonrasında pek çok oyuncunun büyük heyecanlar yaşadığı ifade edildi. Uplay üzerinden erişilebilecek olan oyunun 29 ile 31 Mayıs tarihleri arasında oynanabileceğinin altı çizildi.

Oyunun sadece iki gün boyunca ücretsiz  olması bazı tartışmaları da beraberinde getirdi. Bu süreç içerisinde oyundan yeterince verim alınamayacağı düşünülmeye başlandı. Ancak bu konu hakkında hala oyunun bitirilmesi için yeterli bir zaman olduğunu savunan kişilerin olduğu belirlendi. 2018 yılında çıkışı yapılan Far Cry 5 isimli oyunun pek çok oyuncu tarafından serinin en başarılı oyunu olduğu ifade ediliyor.

İki Günün Sonunda Tekrar Ücretli Olması Bekleniyor

Oyunun içerisinde kıyamete inanan fanatik bir tarikat olduğu biliniyor. Oyuncunun ise bu süreç içerisinde tarikata karşı mücadele etmesi bekleniyor. Bölgede uzun zamandır baskı altında yaşayan bölge halkının bu süreçte yeniden özgürlüğüne kavuşturulması için bir direnişe öncülük etmesi bekleniyor. Oyun içerisinde hem yerli halkla hem de müttefikleriniz olan hayvanlarla birlikte kendinizi hiç beklemediğiniz farklı noktalar içerisinde bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı