Oyun

Far Cry 6 Çıkış Tarihi Belli Olmuş Olabilir

Ünlü oyun stüdyosu Ubisoft’un sevilen oyun serisi Far Cry’ın yeni oyununun çıkış tarihi belli olmuş olabilir. 

Fransa merkezli ünlü oyun stüdyosu Ubisoft’un sevilen oyun serilerinden birisi olan Far Cry’ın yeni oyununun çıkış tarihi oyun severler tarafından merak ediliyordu. Ortaya atılan bilgilere göre serinin yeni oyunu olacak olan Far Cry 6 oyunu 2021 yılının Mart ayında duyurulabilir. 

Ubisoft’un en çok sevilen oyunlarından birisi olan Fry Cry’ın yeni oyunu ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Oyun basınının güvenilir adreslerinden birisi olan Kotaku’dan Jason Schreier’in açıklamalarına göre Far Cry 6 oyunu önümüzdeki yıl çıkacak. Bilindiği gibi Ubisoft geçtiğimiz aylarda açıklama yapmış ve Nisan 2020 ve Mart 2021 tarihleri arasında beş yeni oyun çıkartacağını açıklamıştı. Bu oyunlardan birisinin de Far Cry 6 oyunu olacağı düşünülüyor. 

Ubisoft son Far Cry oyunu olan Far Cry 5’i 2018 yılında duyurmuştu. 2018 yılında duyurulmuş olan oyunun ardından Ubisoft’un yeni bir Far Cry oyununu 2021 yılında duyurması oldukça mantıklı görünüyor. Ubisoft’un bir diler oyunu olacak olan yeni Assassin’s Creed oyununun da önümüzdeki aylarda duyurulması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı