Oyun

Far Cry’in Sevilen Karakteri Yeni Oyunla Dönebilir

Far Cry 3 denilen akla gelen ilk karakterlerden olan Vaas, yeni Far Cry oyunu ile seriye geri dönebilir. Üçüncü oyunda karaktere hem sesini hem de yüzünü veren aktör Michael Mando serinin yeni oyunuyla birlikte karaktere tekrar hayat verebileceğini söyledi.

Far Cry oyunları hikayesi ve oynanışından çok içinde barındırdığı kötü adamlarla bilinen bir yapım haline geldi. Far Cry oyunları birden fazla enteresan kötü adama ev sahipliği yapıp bu karakterlerle oyuncuların sevgisini kazansa da serinin çoğu oyuncusu hala daha Far Cry 3’ün kötü adamı Vaas Montenegro’yu en iyi kötü adam olarak görüyor. Serinin üçüncü oyununun yüzü olan Vaas oyuncuları oyunu sevdirip Ubisoft’a satış anlamına başarı getirmekle kalmamış, bir sonraki Far Cry oyunlarında yer alacak olan kötü adamlar için kullanılacak ‘deli adam’ formülünü de oluşturmuş oldu. Zaten Vaas’dan sonra gelen her kötü adamın onun yolundan gittiği net bir şekilde görülüyor.

Far Cry’in Sevilen Karakteri Yeni Oyunla Dönebilir

Vaas yeni Far Cry oyununda yer alabilir

Oyuncuların hala daha konuşmaya devam ettiği Vaas’ın heyecanı kendisi canlandıran aktör için de geçmiş gibi değil. Vaas karakterine sesini ve yüzünü veren, son olarak Better Call Saul ve Spiderman: Homecomeing filmlerinde karşımıza çıkan Michael Mando, Reddit üzerinden gerçekleştirdiği bir soru cevap etkinliğinde kendisine yöneltilen Vaas hakkındaki soruları cevaplandırmaktan kaçınmadı. Vaas karakterine hayat vereli çok olmasına ve onun üstüne birçok sinema ve televizyon dizisinde yer almasına rağmen Vaas’ı canlandırdığı dönemi çok sevdiğini ifade eden başarılı aktör, gelecekte karakteri tekrar canlandırabileceğinin ipuçlarını verdi.

Reddit üzerinde gerçekleşen soru cevap etkinliğinde, “İnsanlara hala seni Vaas olarak mı yoksa Better Call Saul’daki Nacho olarak mı tanıyor?” sorusu üzerine Mando, “Vaas tıpkı benim gibi, o benim ruh hayvanım. Vaas karakterini yaratmanın bendeki yeri her zaman ayrı olacak. İnsanlar beni hala daha Vaas olarak tanıyor ve karaktere olan sevginin dışa vurulması beni çok mutlu ediyor,” cevabını verdi. Tam bu noktadan sonra karakterin geleceği hakkında soru sorulması üzerine Mando’nun verdiği cevap tüm oyuncuların heyecanını zirve noktasına taşıdı. Vaas’ın bir sonraki oyunlarda yer alma ihtimali sorulduğunda, “Kim bilir… belki Vaas karakterini çok yakında tekrardan canlandırabilirim,” cevabını vererek tüm oyuncuları yeni Far Cry oyunu için heyecanlandırdı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı