Oyun

Football Manager 2020 Sonunda Çıktı

Oyuncuların en çok sevdiği menajerlik oyunu Football Manager’ın yeni oyunu Football Manager 2020 sonunda çıktı. 

Menajerlik alanında en çok oynanan oyun olan Football Manager oyununun yeni oyun Football Manager 2020 Türkiye’de dahil olmak üzere tüm dünyada çıktı. Football Manager 2020 ile birlikte oyuncular sıfırdan başlayarak zafere ulaşmanın mücadelesini verecekler. 

FootBall Manager 2020 oyunu yenilenen bir yapı ile karşımıza çıkıyor. 500 binin üzerinde futbolcu ve özelleştirme imkanının bulunduğu oyunda oyuncular, kendi kadrolarını ve taktiklerini oluşturarak galibiyet elde etmeye çalışacak. Oyunun yapımcısı olan SEGA oyunun planlama ve gelişim aşamalarının çok titiz bir şekilde yürütüldüğünü ve yepyeni bir oyun deneyiminin sunulacağı belirtiliyor. 

Sports Interactive ve SEGA tarafından geliştirilen oyun olan Football Manager 2020 oyununu basitçe anlatmak gerekirse, menajer olup takımınızı yönettiğiniz bir oyun. Oyununun içerisinde 51 ülkeden 116 takım bulunuyor. Oyunda oyuncular ister kendi ülkelerinden bir takımı seçerek isterse başka ülkelerden takım seçerek oyuna başlayabiliyor ve menajerlik basamaklarını çıkmaya çalışıyor. 

Oyunda yer alan “Kariyer Modu” ile oyuncular 200’ün üzerinde kulüp arasından bir kulüp seçerek takımını zirveye taşımaya çalışıyor. 500.000’den fazla oyuncunun yer aldığı Football Manager 2020 oyununda tıpkı gerçek menajerlerin yaptığı gibi bütçe yönetiyor ve pazarlık yapıyorsunuz. 

Mobil Cihazlar İçin Football Manager 2020 Touch Çıktı!

Oyunun bir önceki oyunlardan farklı olarak neler sunduğunu zaman içerisinde göreceğiz ancak oyun çıkışının ardından oyunculardan tam not almayı başardı. Eğer ki sizde menajerlik yeteneklerinizi sınamak istiyorsanız oyunu Steam üzerinden 179 TL’den satın alabilirsiniz. Oyunun ayrıca 89 TL karşılığında Android ve iOS sürümü olan Football Manager 2020 Touch sürümünü de Google Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı