Oyun

Fortine Tracker Nedir?

Fortnite ilk günlerinden bu yana, oyuncular performansları ve oyun tarzı hakkında oyun içi bazı ayrıntılı istatistikler için clamouring edilmiştir. Ne yazık ki, Epic gaming henüz bize istediğimiz bilgileri sağlamadı, bu yüzden istatistiklerinizi bulmanın en iyi yolu bir Fortnite izleyici kılavuzu kullanmaktır.

En iyi iki Fortnite izleyicisine bir göz attık ve bunları en etkili şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenmek için araştırdık. Oyun modu başına ortalama öldürme / ölüm oranınızdan, en iyi maçınızda şimdiye kadarki en yüksek öldürme toplamınıza kadar, bu üçüncü taraf Fortnite tracker siteleri tüm dünyadaki en iyi oyuncular tarafından kullanılır. Bu epik hesabına doğrudan bağlayarak ninja ve Tfue gibi oyunculara istatistiklerinizi karşılaştırabilirsiniz anlamına gelir. İşte en iyi Fortnite izleyicileri, fortnite sezon 7’yi bitirip Fortnite sezon 8’e giriyoruz.

Fortnite Battle pass zorlukları-her birini nasıl tamamlarsınız?

Fortnite kar yağışı zorlukları-her yükleme ekranı nasıl çözülür?

Fortnite sızıntıları – en son söylentiler nelerdir?

Fortnite Tracker Network (FortniteTracker.com)

Tracker Network, Realm Royale ve PUBG’DEN Destiny 2 ve The Division’a kadar çok oyunculu başlıklar arasında çok sayıda siteye sahiptir. Bu Fortnite tracker, Premium teklifleri için aylık abonelik ücreti ödeme seçeneği ile birlikte bir dizi özelleştirme seçeneğine sahiptir. Fortnite Tracker Network’un ana çekilişlerinden biri, TRN Derecelendirmesidir – bir ELO sıralamasının versiyonu. Herkes 1,200’te başlar, sonra resmi görevlerine göre,” en iyi oyuncular ” 5,000 işaretinde bulunur.

Her mod için sezon başına istatistiklerinize bakabilir ve çeşitli trendler ve grafiklerle gelişip gelişmediğinizi veya azaldığınızı görebilirsiniz. Sürece oynarken profiliniz açık olduğu gibi, site de bireysel maçları izlemek ve MAÇ tarihinin bunları kaydedecektir. Bu, oynadığınız her oyun için açıksanız, en yüksek öldürme oyunları ve en uzun kazanma çizgileri gibi en iyilerinizin tümünü doğru bir şekilde kaydedeceği anlamına gelir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı