Oyun

FORTNITE ETKİNLİĞİNDE ŞİFRELİ MESAJ!

Fortnite’ın beklenen serisi Visitor‘da, önümüzdeki sezon için ipucu olarak haritanın etrafına yerleştirilmiş olan şeritler bulunuyor. Tek bir sorumuz var, tüm bunlar ne anlama geliyor?

“The End” eventinin ardından Fortnite’da, oyunun sol tarafında tamamen karanlıkta dalgalanan gizemli mavi bir çember haricinde bir şey kalmamıştı. Kısa bir süre sonra çemberin etrafında sayılar dolaşmaya başladı. Bu sayılar sadece oyuncuların çözebildiği şifreli mesajlardı. Visitor’ın ses kayıtlarında da potansiyel mesaj özelliği taşıyan şu kayıtlar keşfedildi. Kayıtlarda; ” Ben yalnız değildim. Diğerleri döngünün dışındaydı. Bu hesaplanmamıştı. Şu an ise kaçınılmaz.” diyordu.

13 Ekim’de, Fortnite Sezon 10 bitiyor ve şu anda yeni sezonun gidebileceği pek çok yön var.

Bildiğimiz üzere, içerikteki haritaya “hoşça kal” diyeceğiz ve harita, yerini tamamen yeni bir şeye bırakacak. Yani değişim isteyen tüm Fortnite oyuncularının hayalleri gerçek olacak!

Visitor’la alakalı pek çok ipucu bırakıldı fakat bunların çözülmesi epeyce zor gözüküyor. Fortnite’ın yaratıcısı olan Epic Games’ten Tim Donald Mustard, her zaman yaptığı gibi bir dizi dolusu teaser bıraktı. Bu teaser’lar yaklaşmakta olanın ne olduğu hakkında resim çizmek için yardımcı olabilir.

Eğer siz de Visitor’ın ses kayıtlarını aldıysanız, bu sesler size tanıdık gelecek! Haydi hepsine bir bir bakalım!

MESAJ #1

Ses kayıtlarında henüz hakkında hiç bir şey bilmediğiniz “Yedi”‘den bahsediyor. Yeni Scientist Skin, O’nun grubun bir parçası olduğunu söylüyor fakat geri kalanların kim olduğunu henüz bilmiyoruz.

“Köprü’yü” de kimin izleyeceğini veya ne olduğunu henüz bilmiyoruz ve bu da hala gizemin bir parçası olarak kalıyor.

MESAJ #2

“Ada’ya” ve mevcut haritada olabileceğine yönelik atıfta bulunulmuş, fakat yeni bir adanın da olabileceği söylentiler arasında.

Bu ipuçlarının çok fazla anlamı var ama bize öyle geliyor ki; “ada” yeni bir harita olabileceği hakkında çok büyük bir ipucu durumda.

MESAJ #3

3. mesaj, haritanın geri dönüşüyle ilgili bir dönüşüm mesajı olabilir. Belki de mesaj; “Visitor’da” her hangi bir şeyi kaçırıp kaçırmadığını kontrol etmek istiyordur…

“Diğerleri kadar sessiz” olabilmek ibaresiyle muhtemelen “Yedi” grubuna atıfta bulunuluyor, yakında ne olduğunu hep birlikte göreceğiz!

MESAJ #4

Döngüden bahsetmesi ise kesinlikle 10.Sezon’daki meteordan hasar gören zaman yolculuğuna atfediliyor.

Tüm bu şifreleri çözmek için sezonun bitmesini beklemek zorunda kalacağız. Ayrıca “Junk” ifadesiyle de “Junk Junction’a” atıfta bulunmadığını anlayabiliyoruz.

MESAJ #5

Visitor, bir zaman döngüsü içine sıkıştığını ve burdan nasıl çıkabileceğini bilmediğini ima etmeye çalışıyor.

Bu sezonun bir an önce biteceğini ve bu döngünün kırılacağını ümit ediyoruz.

MESAJ #6

Zamanlayıcı 0’dan geri sayıma geçti bile! Beklemekte olan Fortnite severleri, son etkinliğin sızdırılmış olduğunu da hatırlatmakla haberimizi burda bitiriyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı