Oyun

Fortnite X Star Wars Ortaklığı Duyuruldu

Star Wars : The Rise of Skywalker filmi öncesinde popüler Battle Royale oyunu Fortnite yeni ortaklığı Fortnite X Star Wars ortaklığını duyurdu. 

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından oynanan Battle Royale oyunu Fortnite, güncelliğini korumak için yeni ortaklıklarla oyun içeriğini güncelliyor. Geçmişte pek Marvel, DC ve Jordan gibi markalarla iş birliği yapan Fortnite şimdi de Star Wars : The Rise of Skywalker filmi öncesinde Fortnite X Star Wars ortaklığını duyurdu. 

Epic Games’in sevilen oyunlarından birisi olan Fortnite, ortaklıklarına bir yenisi olan Star Wars’ı ekliyor. 20 Aralık tarihinde vizyona girecek olan The Rise of Skywalker filmi öncesinde Stormtrooper’lar Fortnite adasına geliyor. Fortnite hesabından yayınlanan fragmanda, Stromtrooper kostümünün oyuna ekleneceğini belirtirken, Star Wars etkinliğinin de yakında Fortnite oyununda olacağını belirtiyor. Şimdilik çok uzakta olma da Fortnite gökyüzünde Star Destroyer’da görünmeye başlandı. 

Fortnite adasının şimdilik çok uzağında bulunan Star Destroyer’ın ilerleyen günlerde Fortnite’a nasıl bir etki yapacağı şimdilik bilinmiyor. Yeni etkinlik Fortnite’a eklenen Stormtrooper kostümünden fazlasını işaret ediyor. Star Wars filminin vizyon tarihinin yaklaşmasıyla birlikte Fortnite oyununa daha fazla Star Wars temalı içeriğin ekleceği düşünülüyor. 

Son olarak Star Wars : The Rise of Skywalker filmi 20 Aralık tarihinde vizyona girecek olsa da 15 Kasım tarihi itibariyle Star Wars Jedi : Fallen Order oyunu; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıktı. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı