Oyun

Fortnite, Yalnızca Eski Oyuncuların Hatırlayacağı 3 Silahı Geri Getiriyor

Son zamanlarda daimi oyuncularında hızlı düşüş görünen Fortnite oyunu, kaybettiği oyuncuların tekrar oyuna başlamalarını sağlamak maksadıyla 3 nostaljik silahı oyuna dahil etti. Bu hamle bir yandan eski günlerini çok özleyen daimi oyuncularını tekrardan oyuna gelmesini sağlamak için yaptığı düşünülüyor.

Son zamanlarda hızlı çıkış yakalayarak oyun sektörünü domine etmiş olan ve rekorları üst üste sıralayan fortnite, farklı oyunların piyasaya girmesiyle popülerliğini kaybetmek üzere. Örnek vermek gerekirse geçen hafta bu konuyla alakalı Twitter’da hashtagler açılmaya başlanmış, oyuncular hep birlikte eleştirilerini paylaşmış. Eleştirilerin odak konusu Fortnite’nin özlenen günlerindeki gibi olmadığıydı.

Son durum böyle olunca Epic Games, kaybetmeye başladığı oyuncularını bir an önce geri kazanmak ve eski günlere dönmek için çeşitli yollara girmeye başladı. Bu yollardan bir tanesi de bir süredir oyunda görmediğiniz toplam 3 farklı silahı oyuna dahil etmek oldu. Şirketinbu hamlesiyle birlikte Fortnite’nin eski günlerini özleyen ve nostalki özlemini sık sık çekmekte olan oyuncular geri kazanacağını düşünüyor.

Epic Games, eski oyuncuların hiç unutamayacağı 3 silahı Fortnite’a geri getirdi.

Fortnite’la ilgili belirtilen haberleri dağıtan bir kaynağa göre yeni silahların, geçtiğimiz günlerde duyurmuş olan ‘Casusların Savaşı’ modu için geri döneceği planlanıyor. Bu anlamda oyuna eklenecek silahlar şunlar: Minigun, Yarı Otomatik Keskin Nişancı Tüfeği ve Ağır Keskin Nişancı Tüfeği olacak. Bunla birlikte, uzun süredir beklenen eski günlerin nostaljik Fortnite deneyimine çok kısa bir sürede kavuşuyor olunacak.

Şuan bu silahlar Casusların Savaşı bölümünde sınırlı olup olmayacağı veya tekrardan oyuna tamamen ekleneceği net olarak açıklanmıyor. Bu noktada Epic, iddialar gerçek ise kısa süre sonra bilgilendirme metni paylaşacaktır. Bu süreçte yaşanan tüm gelişmeleri size aktarmaya devam edeceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı