Oyun

Fortnite’de Yapılacak Olan Twitch Rivals Supergames Nasıl İzlenir ?

Oyun alanında profesyonel olan sporcular ile flamalar , Fortnite de Twitch Rivals Supergames için tekrar toplanacaklarını duyurdular.

Fortnite de Twitch Rivals Supergames için yapılacak olan toplantıyı nasıl izleyeceksiniz ? Bunun cevabını sizlerle paylaştık.

13 Nisan gününde Twitch ve Fortnite , Fortnite’nin bulunduğu Twitch Rivals Supergamesi birlikte yayımladılar.

Turnuvaya oldukça önemli isimlerin katılacağı bildirildi. Twitch ve profesyonel sporlardan popüler sporcuların katılacağı biliniyor.

Dünya büyük bir salgın ile mücadele etmektedir. Bu sebepten dolayı yapılacak olan tüm canlı sporları bir süreliğine durdurma kararı alındı. Bloke Nell ile Trevar May ,Chose Elliot ve Mike Evans gibi alanında ünlenmiş profesyonel kişiler Fortnite’a gidip yarışacaklar.

Nick Eh30, Bugha, Aydan, NickMercs gibi isimlerde profesyonel sporcuların yanında flama olarak katılacak.

Yapılacak olan yarışma ikili düzenlenecek ve bu formatta Pro-Am ve Streamer Bowl’la benzerlik gösterecek gibi duruyor.

Yarışmaya 200 kişiden fazla sporcu ile başlanıyor. 13 Nisan da açık tur düzenlenmişti ve birincilikte Nick Marchese ve Skylar Arias’ın olduğunu gördük.

Yarışma Streamer Bowl ve Superames ile benzediği açıkça fark ediliyor. İkisinde de profesyonel oyuncular birincilik için mücadele etmektedir.

20 Nisan da rakip flamalardan oluşan ikili takımlardan en iyi olan 50 profesyonel sporcu ile yapılacak.

Takımlar 20 Nisan günü yapılacak olan yarışta kazanan takım 1 milyon lira para ödülü alacak ve bu para ödülü yardım için kullanılacak.

Yarış Nereden Ve Nasıl İzlenir ?

13 Nisan günü oyunun açık turu gerçekleşti. oyunu izlemek isterseniz 16 Nisan, 20 Nisan ve 22 Nisan’ı bekleyebilirsiniz. Açık turdan sonraki etap ise iki kişiden oluşan ilk 50takım için yarı final yapılacak.

Bu yarışı Twitch Rivals Twitch kanalından ve ya flama kanallarından izlemeniz mümkün olacaktır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı