Oyun

Fortnite’ın Yeni Sezonu Yeniden Ertelendi

Sevilen Battle Royale oyunu Fortnite’ın yeni sezonunu bekleyenlere kötü haber geldi. Fortnite’ın yeni sezonu bir kez daha ertelendi. 

Battle Royale türünün en çok oynanan oyunlarının başında gelen Fortnite, popülerliğini gün geçtikte kaybetmeye devam ediyor. Fortnite’ın yeni sezonunu bekleyen oyunculara kötü haber geldi. Yapılan açıklama ile birlikte Fortnite’ın yeni sezonu ikinci kez ertelendi.

Fortnite’ın 2. bölüm 3. sezonunun çıkışına az bir süre kala oyunculara kötü haber geldi. Yapılan açıklamada Fortnite’ın yeni sezonunun 11 Haziran tarihinde başlayacağı belirtildi. Epic Games daha öncesinde oyunun yeni sezonunun ilk olarak 30 Nisan’da başlayacağını duyurmuş sonrasında bu süreyi 4 Haziran olarak ileriye almıştı. 

Fortnite 2. bölüm ile birlikte yeni bir haritaya kavuşmuş ve bu harita pek çok eski oyuncu tarafından eleştirilmişti. Eski günlerinden sürekli olarak uzaklaşan Fortnite, popülerliğini etkinliklerle sağlamaya çalışıyor. Kısa bir süre önce “Tenet” filminin fragmanı ile gündeme gelen Fortnite oyununun yeni sezonunda bizleri nelerin beklediği ise şimdilik bilinmiyor. 

Son olarak Fornite’ın sezon sonu etkinliği 6 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 21:00’da gerçekleşecek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı